Neler Yeni

Kasa açılıyor ama klavye,mouse,monitör çalışmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert Emir
Kasa sorunsuz bir şekilde açılıyor.Fanların ve ramlerin rgb leri yanıyor.Ancak monitör no signal diyor ayrıca klavye ve mouseunda ışıkları yanmıyor.Arada bilgisayrda böyle bir problem oluyor ancak olduğunda power supllyi düğmesinden kapatım bir kaç kez kasanın açma düğmesine basıp sonra tekrar power suplinin düğmesini açtığımda bazen sorun çözülmüş oluyordu.Şuan herhangi bir tepki alamıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
OB
Kasa sorunsuz bir şekilde açılıyor.Fanların ve ramlerin rgb leri yanıyor.Ancak monitör no signal diyor ayrıca klavye ve mouseunda ışıkları yanmıyor.Arada bilgisayrda böyle bir problem oluyor ancak olduğunda power supllyi düğmesinden kapatım bir kaç kez kasanın açma düğmesine basıp sonra tekrar power suplinin düğmesini açtığımda bazen sorun çözülmüş oluyordu.Şuan herhangi bir tepki alamıyorum.
Ben de bir sorun yaşıyorum fanlar dönüyor pcye güç geliyor başlangıçta hep dönen ekran kartı fanlarım dönmüyor ve görüntü gelmiyor.

enesb.03

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Enes Burak Ozan
anakartın neydi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
anakartın neydi
B450M-S2H
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi 3’lü prizle oynadım açıldı.Acaba prizle alakalı olabilir mi?Yada elektrik üretiminin yapıldığı çok yakın bir yerde oturuyorum bir anda fazla voltaj geliyor olabilirmi

enesb.03

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Enes Burak Ozan
yani şöyle bir durum görüntü gelmemesi priz ile alakalı olmaz çünkü diyorsun ki pcnin ışıkları vesaire yanıyor fakat monitöre görüntü gelmiyor

Bende yaklaşık 1 yıl önce yaşamıştım ama hatırlayamadım windows doğru yüklenemedi gibi bi yazı aldın mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert Emir
Prizden şüpheliyim aslında çünkü bilgisayar başında yanlışlıkla ayağım değse monitörün görüntüsü birkaç saniyeliğine gidip geliyor

yani şöyle bir durum görüntü gelmemesi priz ile alakalı olmaz çünkü diyorsun ki pcnin ışıkları vesaire yanıyor fakat monitöre görüntü gelmiyor

Bende yaklaşık 1 yıl önce yaşamıştım ama hatırlayamadım windows doğru yüklenemedi gibi bi yazı aldın mı
Hayır.Zaten görüntü gelmiyor sorun yaşandığında.Şu an açıldı ama dediğin gibi bir hata vermedi

enesb.03

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Enes Burak Ozan
Şimdi hatırladım benim daha önce hata aldığımda ramden kaynaklı bir durum vardı hatta ekran kartı mı çalışmıyor diye düşünmüştüm meğersem ram kaynaklı bir durummuş.

Elinde 2 tane ram varsa sırasıyla tek tek dener misin?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert Emir
Şimdi hatırladım benim daha önce hata aldığımda ramden kaynaklı bir durum vardı hatta ekran kartı mı çalışmıyor diye düşünmüştüm meğersem ram kaynaklı bir durummuş.

Elinde 2 tane ram varsa sırasıyla tek tek dener misin?
Omzum çıkık tek elle yapmam pek mümkün değil.Ancak önceden bu sorunu yaşadığımda tek tek ramleri denemiştim ramlerle alakalı bir sorun olmadığına eminim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,222
Üyeler
157,499
Son üye
dokimen
Top Bottom