Neler Yeni

Kasa calisiyor, monitore goruntu gelmiyor.

1dodooo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
566
İsim
Barış Doğukan Güven
simdi ram ve ekran kartini tak cikar yaptim. anakartta once ram isigi yandigi icin ram olayini yaptim. sonradan vga isigi yandi ekran kartini sok cikar yaptim yine de acilmiyor :(

Taşınırken ekran kartı kasaya montajlı bir şekilde mi taşındınız?

Valkry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
360
İsim
Hasan TEKİNER
Ekran kartinin farkli portlarindan goruntu almayi denediniz mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bide onboard dan goruntu almayi deneyin ekran karti guc beslemesini kontrol edin

Reaper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Celal Can
Taşınırken ekran kartı kasaya montajlı bir şekilde mi taşındınız?
evet ancak herhangi bir sarsintisi gibi seyler olmamisti. daha once 2 kez daha tasimistim bu sekilde. ultra dikkatli oluyorum yani.

Ramleri çıkarıp tak hocam bana da aynısı oldu anakartın pilini çıkarıp takma sadece ramleri çıkarıp kat
yaptim ancak sonuc yine ayni.. bu sefer anakart uzerinde ram lambasi sondu simdide vga isigi yanmaya basladi. vga isigi da 2 saniye yaniyor sonra sonuyor anlayamadim.

Ekran kartinin farkli portlarindan goruntu almayi denediniz mi?

Bide onboard dan goruntu almayi deneyin ekran karti guc beslemesini kontrol edin
farkli port denemedim ama deneyecegim, onboard olayini bilmiyorum, biraz acar misiniz?

1dodooo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
566
İsim
Barış Doğukan Güven
Umarım ekran kartında bir sıkıntı yoktur da sıkıntı anakart pcie slotundadır. Eğer anakartında 2. pcie slotu varsa ona takıp dener misin? Acaba taşınırken pcie slotuna zarar vermiş olma ihtimalin var mı? Nolursa olsun taşınırken ekran kartını çıkartıp ardından takmak 10dk alan bir işlem bundan kaçmayın.

Reaper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Celal Can
işlemciyi söküp taktınmı
hayir

Umarım ekran kartında bir sıkıntı yoktur da sıkıntı anakart pcie slotundadır. Eğer anakartında 2. pcie slotu varsa ona takıp dener misin? Acaba taşınırken pcie slotuna zarar vermiş olma ihtimalin var mı? Nolursa olsun taşınırken ekran kartını çıkartıp ardından takmak 10dk alan bir işlem bundan kaçmayın.
zarar verdigimi zannetmiyorum. 2. pcie slotuna takacagim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,344
Üyeler
153,223
Son üye
asusrogg
Top Bottom