Neler Yeni

Kasa elimde kaldı ne yapmalıyım?

Can...

80+ Platinum

Kormts

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
719
İsim
Yunus
0'ından daha ucuza verirseniz satılır hocam. Neredeyse sıfır fiyatına yakın ya da sıfır fiyatında satarsanız insanlar gidip sıfırını alır. Daha cazip fiyatlara satmaya çalışın. Büyük ihtimalle daha rahat satılacaktır.

Hocam mesela kasanın sıfırı yok 900₺ yazan var 2. Elde ama ben aldığım fiyata yazdım yine dönüş alamadım.

Diğer paeçalarda aynı şekilde yani corsair ürğnleri aşırı pahalı zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bana kalırsa gereksiz yatırım yapmışsınız kasaya daha güzel kasalar var o fiyatlara

1.5 yıl öncesinde modlama yapacakken araştırma yapmıştım en uygun kasa buydu hocam.

Kaan Lothbrok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
kaan emre
Hocam mesela kasanın sıfırı yok 900₺ yazan var 2. Elde ama ben aldığım fiyata yazdım yine dönüş alamadım.

1.5 yıl öncesinde modlama yapacakken araştırma yapmıştım en uygun kasa buydu hocam.
Hocam aldığınız fiyat ile ürünün şuan ki 0 fiyatı ne kadar?

Can...

80+ Platinum

Hocan zarara satmak gerekiyor bazen sıfır corsair spec delta rgn aldım 550 w psu yetmedi geri kyodum ilana 2 günlük daha 100 150 aşasına satcam

Kormts

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
719
İsim
Yunus

hezarfenc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
453
İsim
Furkan
Kusura bakmada başkasının malını aynı fiyattan alacağıma gider sıfırını alırım. Bir ürünün ikinci eli tercih edilebilmesi için en az sıfırıyla arasında 500 lira oynaması lazım. Neden satayım aldığım fiyatın altına diyorsun ya insanlar sana sat diye yalvırmıyor zaten satma o zaman kardeş

enokeno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
632
İsim
Enes Sayar
Kusura bakmada başkasının malını aynı fiyattan alacağıma gider sıfırını alırım. Bir ürünün ikinci eli tercih edilebilmesi için en az sıfırıyla arasında 500 lira oynaması lazım. Neden satayım aldığım fiyatın altına diyorsun ya insanlar sana sat diye yalvırmıyor zaten satma o zaman kardeş
Hangi fiyat bandında 500 oynaması lazım?
800 liralık ürünün ikinci elde 300'e satılmasını beklemiyorsundur umarım.

hezarfenc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
453
İsim
Furkan
Hangi fiyat bandında 500 oynaması lazım?
800 liralık ürünün ikinci elde 300'e satılmasını beklemiyorsundur umarım.
Ütü masasında 500 oynaması lazım. Üzerine konuştuğumuz ürün ve arkadaşın açıkladığı fiyattan bahsediyorum tabii ki. 2800 demiş.

enokeno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
632
İsim
Enes Sayar
Ütü masasında 500 oynaması lazım. Üzerine konuştuğumuz ürün ve arkadaşın açıkladığı fiyattan bahsediyorum tabii ki. 2800 demiş.
neden kızdınız
dediğinize ben de katılıyorum ve daha fazla kullanılmışsa 500'den fazla düşülmeli fiyat

Kormts

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
719
İsim
Yunus

Sorun şuki ürünlerin 0ı yok 600e aldığım kasayı 100e mi satayım bu nasıbi düşüş?

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Ahmet Hakan
Sorun şuki ürünlerin 0ı yok 600e aldığım kasayı 100e mi satayım bu nasıbi düşüş?
Dostum sıfırı yok tamam da alternatifi de mi yok? 2. el Corsair alacağıma sıfır bizzat benim adıma faturalı başka kasam olur mesela. Bahsi geçen parçaların bir çoğu ekstra değil. Kasanın içinde zaten olması gereken bileşenler. Onları fiyata katman saçma.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,851
Üyeler
138,421
Son üye
Safa.
Top Bottom