Neler Yeni

Yardım Kasa Fanı Önerisi ve Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

4 sene önce aldığım PC'nin fanları artık düzgün çalışmıyor yenisini almak istiyorum, ancak alırken nelere dikkat etmem lazım ve hangi fanı önerirsiniz?

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,060
İsim
mehmet demirel
4 sene önce aldığım PC'nin fanları artık düzgün çalışmıyor yenisini almak istiyorum, ancak alırken nelere dikkat etmem lazım ve hangi fanı önerirsiniz?
her fan olur markasi dandik bile olsa 8 cm lerde sorun olmuyor 12 cm lerde bilgim yok 8 cm alacaksan herhangibi marka olabilir

FarukKG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Faruk G
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar , Motorsiklet , Araba , Parfüm , Biraz Elektrik-Elektronik
Bütçe nedir ? Rgb olacakmı ? Fan boyutu ney olacak ?

Lorx61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
Kadir
kasada fanın markası kalitesi bence önemsiz sağutsun kasayı yeter yani fan olsun yeter anlamında birtane bütçene uygun al

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçe nedir ? Rgb olacakmı ? Fan boyutu ney olacak ?
Şimdilik bir bütçe belirlemedim, rgb gereksiz, 120mm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

kasada fanın markası kalitesi bence önemsiz sağutsun kasayı yeter yani fan olsun yeter anlamında birtane bütçene uygun al
Peki voltaj değerlerini karşılayıp karşılayamayacağını nasıl öğrenebilirim?

FarukKG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Faruk G
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar , Motorsiklet , Araba , Parfüm , Biraz Elektrik-Elektronik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
https://www.hepsiburada.com/id-cool...nt=HBCV00001ZV4PD&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c bunu discord'da birisi paylaşmıştı benim kasanın güç ve voltaj değerlerini karşılar mı bu? Bende ki güç kaynağı kasaya dahil 550W bronze.
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.hepsiburada.com/id-cool...nt=HBCV00001ZV4PD&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c bunu discord'da birisi paylaşmıştı benim kasanın güç ve voltaj değerlerini karşılar mı bu? Bende ki güç kaynağı kasaya dahil 550W bronze.
Güncelleme: şimdi fark ettim 3 pinliymiş 4 pinlisi var mı bilmiyorum.

Top Bottom