Neler Yeni

Kasa fanlarını anakarta bağlamak gigabyte h510m h

genc1919

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Yusuf Bahadır
Merhabalar.
Lian Li lancool 205 mesh kasa kullanıyorum. Fanları pwm. Anakartım da gigabyte h510m h. Kasanın kontrolcüsünden üstünde (5v pwm) yazılı bir çıkış var. Kablo bağlı ucu boşta (hazır sistem olarak bu şekilde geldi). Anakartımda ise sys fan yazan bir boşluk var. Bu kontrolcüde 5v yazıyor ama anakartta sadece sys fan girişi var herhangi bir voltaj belirtmemiş. Kontrolcüden çıkan kabloyu sysfan'a takmam sorun olur mu?
(Görselde en altta giriş)
specsmall.jpg

emir1625

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Emir
Merhabalar.
Lian Li lancool 205 mesh kasa kullanıyorum. Fanları pwm. Anakartım da gigabyte h510m h. Kasanın kontrolcüsünden üstünde (5v pwm) yazılı bir çıkış var. Kablo bağlı ucu boşta (hazır sistem olarak bu şekilde geldi). Anakartımda ise sys fan yazan bir boşluk var. Bu kontrolcüde 5v yazıyor ama anakartta sadece sys fan girişi var herhangi bir voltaj belirtmemiş. Kontrolcüden çıkan kabloyu sysfan'a takmam sorun olur mu?
Alıntıyı görüntüle
dene

EfoWars

80+ Bronze
Merhabalar.
Alıntıyı görüntüle
Fan girişi olduğu sürece sıkıntı yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,195
Üyeler
140,613
Son üye
zoneq