Neler Yeni

Geniş, rahat ve nefes alabilen mesh kasa önerisi?

ImAngryDJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,328
İsim
Çağatay
Peki kullanmadığın bi ürüne neye göre kaliteli gözükmüyor dedin çok merak ediyorum :)
Kasanın incelemelerine ve yorumlarına bakıp üstüne markanın diğer ürünlerine yapılan yorumlar ile bu sonuca vardım. Başka sorun var mı ?

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,246
İsim
Selim
Kasa güzel sağlam kaliteli yapısı var camı vidalı değil o yönü çok iyi sadece aldığın zaman fan değişirsen güzel olur çok kaliteli bi fanı yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gerekiyor
Ozaman ailene sabır diliyorum :) demek ki her gördüğün ve söylediğin şeyi yaşıyorsun sen 👍 anlayan anladi ne demek istediğimi

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Bayram
Gözüyle 👍 illa bir şeye tanı koymak için onu yaşaman gerekmiyor değil mi kardeşim 🤔 kaliteli değil demiyor kaliteli gözükmüyor diyor arada çok fark var.
Güzel kardeşim bende zaten neye göre kaliteli gözükmüyor diye sordum kalitesiz diyor demedim

Ozaman ailene sabır diliyorum :) demek ki her gördüğün ve söylediğin şeyi yaşıyorsun sen 👍 anlayan anladi ne demek istediğimi
Hadi tosunum bak işine

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,246
İsim
Selim
Güzel kardeşim bende zaten neye göre kaliteli gözükmüyor diye sordum kalitesiz diyor demedim

Hadi tosunum bak işine
:) lafı yedin sen işine bak 🗿 şimdi de R yapıyorsun hahaha hadi yallah tosun

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Bayram
Kasanın incelemelerine ve yorumlarına bakıp üstüne markanın diğer ürünlerine yapılan yorumlar ile bu sonuca vardım. Başka sorun var mı ?
1. Marka zoko olabilir fakat ürün aslında Darkflash dk431 bu pek bilgin olmadığı anlamına geliyor 2. olarak ürünün yorumlarına bende çok baktım olumsuz yorum yazanı görmedim bana bi ss atar mısın bu fiyata bundan iyisi zor hem geniş hem hava akışı güzel

:) lafı yedin sen işine bak 🗿 şimdi de R yapıyorsun hahaha hadi yallah tosun
Sende okuma özürlülüğü var adam kaliteli gözükmüyor demiş bende (
Peki kullanmadığın bi ürüne neye göre kaliteli gözükmüyor dedin çok merak ediyorum :)) neye göre olduğunu sordum okuduğunu anla sonra yorum yaparsın

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,246
İsim
Selim
1. Marka zoko olabilir fakat ürün aslında Darkflash dk431 bu pek bilgin olmadığı anlamına geliyor 2. olarak ürünün yorumlarına bende çok baktım olumsuz yorum yazanı görmedim bana bi ss atar mısın bu fiyata bundan iyisi zor hem geniş hem hava akışı güzel

Sende okuma özürlülüğü var adam kaliteli gözükmüyor demiş bende (
Peki kullanmadığın bi ürüne neye göre kaliteli gözükmüyor dedin çok merak ediyorum :)) neye göre olduğunu sordum okuduğunu anla sonra yorum yaparsın
Tosun yukarda artistin şimdi noldu 😄 hani her şeyi yaşayarak tanı koyuyordun tosunnn 🤔 önce ne yazdığını oku tosun yoksa seni daha çok ezerler bak bugün ders olsun sana bir daha her gelene laf yapma sana böyle lafları dayarlar 👍

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Bayram
Tosun yukarda artistin şimdi noldu 😄 hani her şeyi yaşayarak tanı koyuyordun tosunnn 🤔 önce ne yazdığını oku tosun yoksa seni daha çok ezerler bak bugün ders olsun sana bir daha her gelene laf yapma sana böyle lafları dayarlar 👍
Tosunun göbeğini kaldır klavyeden işine bak tartışmaya gerek yok her şeye atlamasan daha iyi olur

ThE LoSt

80+ Silver
Merhaba yeni sistem topladım da geniş rahat nefes alabilen mesh kasa önerileriniz nedir.
Msi b650 tomahawk wifi
Ryzen 7 7800x3d
Galax rtx 4070 ti super
Deep col lt 720 360 mm
Asus rog strix 1000 watt
5k bütçe ile alacağınız model budur başka ürün bakmayın

Top Bottom