Neler Yeni

Kasa önerisi (fanlı)

Dorske

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Eren Öz
hocam şimdi ne yapmaya karar verdiniz ayrıca size 2 tane güç kaynağı önereceğim.
Önerin ama ilk sayfada sistemimin özelliklerini atmıştım ona göre bir şey önerebilirseniz memnun olurum çünkü fazla güç veya az güç vermesi bir sıkıntı çıkartabilir. onun haricinde büyük ihtimalle power supply değiştiricem

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Emirhan Trm

Dorske

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Eren Öz
ayrıca cx 750 ben sizin yerinizde olsam almaz biraz gürültülü çalışıyor ayrıca bütçe belirtirseniz iyi olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hemen bakacağım.
Bütçeyi ancak saat 9-10 gibi belirleyebilirim babam evde değil

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Emirhan Trm
Bütçeyi ancak saat 9-10 gibi belirleyebilirim babam evde değil
tamamdır benim size önerim ve size ilaç gibi gelecek olan msi 3.500TL indirimlik fiyatı alırsan çok uzun yıllar yeteceğini düşünüyorum.

GamePower Ravadin ATX 3* ARGB Infinity
140 uzunluk 150 denişlik psu giriş kısmını ölçebilirsen sığardı sığmaz anlarız.

Dorske

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Eren Öz
tamamdır benim size önerim ve size ilaç gibi gelecek olan msi 3.500TL indirimlik fiyatı alırsan çok uzun yıllar yeteceğini düşünüyorum.

140 uzunluk 150 denişlik psu giriş kısmını ölçebilirsen sığardı sığmaz anlarız.
şuan kasayı açıp baktımda benim psu 650w miş
750 ile arasında çok fark olur mu? 3.5k verecek kadar

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Emirhan Trm
şuan kasayı açıp baktımda benim psu 650w miş
750 ile arasında çok fark olur mu? 3.5k verecek kadar
hocam şöyle olur çünkü rtx 3060 ile 5500 besleyebilecek değerlere çıkar hemde kaliteli psu almış olursun.

Dorske

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Eren Öz
hocam şöyle olur çünkü rtx 3060 ile 5500 besleyebilecek değerlere çıkar hemde kaliteli psu almış olursun.
Merhaba, pazartesi gününden beridir bir sıkıntıyla karşılaştım. Bilgisayarı kapatırken rundll32 hatası veriyor bir de rxdiag message pump 3.1 adlı bir şey bilgisayarımı kapatmamı engelliyor, zorla kapatana kadar kapanmıyor ve daha bugün görev yöneticisini açmaya çalıştığımda bilgisayar inanılmaz bir şekilde kasıp donuyor bir süreliğine. Nedeni power supply olduğundan emin olabileceğim bir yol var mı?
(Not:geforce experience açınca 0x0003 adında bir error ile karşılaşıyorum)

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Emirhan Trm
Merhaba, pazartesi gününden beridir bir sıkıntıyla karşılaştım. Bilgisayarı kapatırken rundll32 hatası veriyor bir de rxdiag message pump 3.1 adlı bir şey bilgisayarımı kapatmamı engelliyor, zorla kapatana kadar kapanmıyor ve daha bugün görev yöneticisini açmaya çalıştığımda bilgisayar inanılmaz bir şekilde kasıp donuyor bir süreliğine. Nedeni power supply olduğundan emin olabileceğim bir yol var mı?
(Not:geforce experience açınca 0x0003 adında bir error ile karşılaşıyorum)
Maalesef bu konu hakkında bilgim cidden yok konu açarsanız yönlendirme yapabilirim sizin için.

Top Bottom