Neler Yeni

Kasadan gelen cızırtı

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Kerem
Kasanın ekran kartının pinlerini söktüm ama kart takılı yine de cızırtı geliyor. Ben ssd'den geldiğini düşünüyorum nasıl anlayacağım hangi parçadan geldiğini bu sesin. Bu arada sesi YouTube'a yükledim linki:

Just

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Veysel
Discord
Jvst#3777
Kasanın ekran kartının pinlerini söktüm ama kart takılı yine de cızırtı geliyor. Ben ssd'den geldiğini düşünüyorum nasıl anlayacağım hangi parçadan geldiğini bu sesin. Bu arada sesi YouTube'a yükledim linki:
İşlemci soğutucusu olmasın?

Can...

80+ Platinum
coil whine sesine benziyor

• Beğen
Reaksiyonlar: Just
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Kerem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Just

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Veysel
Discord
Jvst#3777
bu pcyi alalı 1 sene geçmedi ve ben hiç soğutucu sürmedim. ısı değeri de boşta 40- 45 arası
Mesaj otomatik birleştirildi:

gpu pinlerini söktüm ama gpu anakarta bağlıydı ekran kartından gelme gibi imkanı var mı
Coil whine ekran kartında oluyor genelde söküp dene istersen

Can...

80+ Platinum
bu pcyi alalı 1 sene geçmedi ve ben hiç soğutucu sürmedim. ısı değeri de boşta 40- 45 arası
Mesaj otomatik birleştirildi:

gpu pinlerini söktüm ama gpu anakarta bağlıydı ekran kartından gelme gibi imkanı var mı
genelde ya psu yada ekran kartından kaynakların en çok gördüğüm de amd kartlar da var coil whıne nvdıda da oluyor ama amd yoğunlukta

• Beğen
Reaksiyonlar: Just
Top Bottom