Neler Yeni

Kasanın camını açarsam hava akışı nasıl olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Emre
Merhaba konu yanlış olabilir kusura bakmayın kasanın camını açarsam işlemci ile ekran kartı sıcaklığı düşer mi

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Fark eder hocam. 5-10 derece. Sadece daha çabuk tozlanır.

forxeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
murat
cam açık inanılmaz toz olur ayda bir falan temizlemeniz gerekir ama daha düşük sıcaklık olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cam açık inanılmaz toz olur ayda bir falan temizlemeniz gerekir ama daha düşük sıcaklık olur
3 yıldır temizlemiyorum fanlar küf tutmuş gibi duruyor temizlemem gerekiyor ön paneli tırnaklarını kırarım diye elleşmiyorum

forxeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
murat
3 yıldır temizlemiyorum fanlar küf tutmuş gibi duruyor temizlemem gerekiyor ön paneli tırnaklarını kırarım diye elleşmiyorum
sıcaklığın kaynağı büyük ihtimalle odur YouTubedan video izleyip sökmeyi deneyebilirsin ya da ben yapamıyorum derseniz güvendiğiniz bir bilgisayarcıya verin 200-300 liraya bakım yapıyorlar ayrıca o kadar süre bakım yapmadıysanız büyük ihtimalle termal macun da ölmüştür

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sıcaklığın kaynağı büyük ihtimalle odur YouTubedan video izleyip sökmeyi deneyebilirsin ya da ben yapamıyorum derseniz güvendiğiniz bir bilgisayarcıya verin 200-300 liraya bakım yapıyorlar ayrıca o kadar süre bakım yapmadıysanız büyük ihtimalle termal macun da ölmüştür
yok termal macunu yaptırıyorum onu biliyorum temizlik 300 350 arası felan ya param olduğunda yaptırcam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Camı açsam max 1 2 haftaya param olunca temizletmeyi düşünüyorum açsam mı bilemedim

forxeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
murat
yok termal macunu yaptırıyorum onu biliyorum temizlik 300 350 arası felan ya param olduğunda yaptırcam
yakın zamanda yaptıracaksan birkaç ay içinde camı açık kullan bence sonra zaten temizletirsin en azından bir iki ay idare eder seni

FareV

80+ Bronze
Camı açtıktan 2 gün sonra tüm parçaların toz içinde kalır fazla kalmaz bile, ilk zamanlar derece düşüşü yaşarsın ama sürekli tozunu almazsan 2 ay sonra falan daha da sıkıntı yaşarsın

Top Bottom