Neler Yeni

Kasanın yan camını kapatamıyorum

-Annatar-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,125
İsim
Barış
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, ekran kartı, işlemci
Yani temizlikci geliyor kendim temizleme ihtiyacı duymuyorum bende rahatsız oluyorum açık kalmasından bundan dolayı çözüm yolu arıyorum
Temizlikçiye diyeceksin kasaya monitöre klavyeye dokunma.

bayirci2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
mehmet
Sorun temizlikçi değil arkadaşlar :D ben olayın orasını geçtim sadece kapatmak istiyorum varsa önerebileceğiniz kasa veya çözüm ondan dolayı açtım konuyu

Palo DAYI 👑

80+ Gold
Yani temizlikci geliyor kendim temizleme ihtiyacı duymuyorum bende rahatsız oluyorum açık kalmasından bundan dolayı çözüm yolu arıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet onu bende düşündüm fakat altında pci4x slotunda kart takılı ondan onuda yapamıyorum
o slottan ustte yokmu
oraya takıp ekran kartını dık takma sansın yokmu
oda olmassa artık kasayı ıade etcen

bayirci2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
mehmet
o slottan ustte yokmu
oraya takıp ekran kartını dık takma sansın yokmu
oda olmassa artık kasayı ıade etcen
Anakartım bu hocam gösterdiğim 2 slot dolu dik takma aparatı alsam en alttakini üste ekran kartının yerinede takabilirim ama sığarmı bilmiyorum veya arkaya vidalayabilirmiyim sabit tutması için bilmiyorum

Ekler

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    1.3 MB · Hit: 16

Palo DAYI 👑

80+ Gold
Anakartım bu hocam gösterdiğim 2 slot dolu dik takma aparatı alsam en alttakini üste ekran kartının yerinede takabilirim ama sığarmı bilmiyorum veya arkaya vidalayabilirmiyim sabit tutması için bilmiyorum
ekran kartını ustekı slota takmak daha mantıklı gelıyor dık takabılmek ıcın
takıp takamıcagın konusunda bısey soyleyemıcem dık takma apartalarının olcusune bakıp bır fıkır sahıbı olabılırsınız

bayirci2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
mehmet
takıp takamıcagın konusunda bısey soyleyemıcem dık takma apartalarının olcusune bakıp bır fıkır sahıbı olabılırsınız
Evet en son öyle yapıcam ama aldığım ölçülere göre mümkün değil bu kart takılıyken orada dikey takmam yani ses kartı olarak düşünebilirsiniz bunu forumda bilmiyorum ses kartı , internet kartı , görüntü kartı kullanan kişiler dik takma aparatı kullandımı en iyi onlar yardımcı olabilirler muhtemelen

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
872
İsim
Berat fatih
çift ekran kartı slotu mi göruyorum ben ?

Allah akıl fikir versin bıçaklamaya kalkmak ne demek
namus töre intikam ben burda sadece olayın bi kesit kelimesini söyledim hocam 🙃

bayirci2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
mehmet
Veya önerebileceğiniz bir kasa var mı acaba psu'suz?

çift ekran kartı slotu mi göruyorum ben ?

namus töre intikam ben burda sadece olayın bi kesit kelimesini söyledim hocam 🙃
Evet çift ekran kartı slotum var ekran kartı ilk slotta takılı en alttaki minik slotta kart takılı farklı bir tane ondan dolayı dikey taksam kartı en alttakini takamayacağım

Dediğim sorunu bununla çözebilirim hocam ekran kartım tam 3 slot kaplıyor holder'da geriye kalan son slota dediğim kartı takıcam

Son düzenleme:

Palo DAYI 👑

80+ Gold
Veya önerebileceğiniz bir kasa var mı acaba psu'suz?

Evet çift ekran kartı slotum var ekran kartı ilk slotta takılı en alttaki minik slotta kart takılı farklı bir tane ondan dolayı dikey taksam kartı en alttakini takamayacağım

Dediğim sorunu bununla çözebilirim hocam ekran kartım tam 3 slot kaplıyor holder'da geriye kalan son slota dediğim kartı takıcam
cok pahalı kasayı yenı aldıysanız ıade edın derım acıkcası

Top Bottom