Neler Yeni

Kasaya su döküldü yardım

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Güven Parlar
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Conqueror
Sorun her şey olabilir 1 hafta önceki sıvı teması ile hiç alakası da olmayabilir.
Yapılabilecek bir çok şey var en azından arızanın nereden kaynaklandığını tam olarak tespit etmek mümkünn.
Bunun için bir kaç yöntem var eğer birazcık teknik bilgin var ise sen de tespit edebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Güven Parlar
Sorun her şey olabilir 1 hafta önceki sıvı teması ile hiç alakası da olmayabilir.
Yapılabilecek bir çok şey var en azından arızanın nereden kaynaklandığını tam olarak tespit etmek mümkünn.
Bunun için bir kaç yöntem var eğer birazcık teknik bilgin var ise sen de tespit edebilirsin.
Hiçbir bilgim yok maalesef ama servisteki arkadaşa haber verdim buğün yarın gelicek onlar bakıcak haber verecekler sorunun ne olduğunu. Bende buradan hem bilgilenmek hem bilgilendirmek için form açtım sonucunu buradan bildireceğim inşallah hayırlısı bakalım çok teşekkür ederim geri dönüşünüz için

Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Conqueror
Hiçbir bilgim yok maalesef ama servisteki arkadaşa haber verdim buğün yarın gelicek onlar bakıcak haber verecekler sorunun ne olduğunu. Bende buradan hem bilgilenmek hem bilgilendirmek için form açtım sonucunu buradan bildireceğim inşallah hayırlısı bakalım çok teşekkür ederim geri dönüşünüz için
Nerede yaşıyorsun eğer yakın olsaydık bende yardımcı olabilirdim.
Neyse umarım ciddi bir sorun yoktur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Güven Parlar
Selamın Aleyküm beyler tam 1 hafta önce masadaki suya elim çarptı su yukardan kasanın içine döküldü hemen bezle peçeteyle kuruladım fişler çelikti zaten kapalıydı sonra kasayı çalıştırdım çalıştı bu şekilde 1 hafta sorunsuz çalıştı PUBG falan oynadım sorun yok dün akşam PC kapattım yatağa girdim uyku tutmadı tekrar girim dedim bi baktım ekran gelmiyor simsiyah yazı bile çıkmıyor kasa çalışıyor ama ekran yok ve maus klavye’de çalışmıyor ama kasa fanları ışıkları normal çalışıyor sizce nedendir dökülen sudan mı yoksa başka birşeyden mi ana kart mı ekran kartı mı yardımcı olurmusunuz teşekkür ederim şimdiden
Arkadaşlar cevaplarınız için çok teşekkür ederim sorunu çözdüm ekran kartını söküp taktım görüntü geldi ekrana belki tozdan belki sudan kaynaklı ama ciddi bir hasar almamış kasa sevgiler saygılar.

mehmet4732

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
mehmet
Arkadaşlar cevaplarınız için çok teşekkür ederim sorunu çözdüm ekran kartını söküp taktım görüntü geldi ekrana belki tozdan belki sudan kaynaklı ama ciddi bir hasar almamış kasa sevgiler saygılar.
İyi bari hayırlı olsun arıza görmemiş parçalar

Top Bottom