Neler Yeni

Kasım ayı diye oyaladılar bizi

Mur4t06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Murat
Arkadaşlar moral bozmak için açmadım bu konuyu sadece bilmeyenleri bilinçlendirmek için.

Tam 1 ay önce sistem toplamaya bakıyordum. 25-27 bin arası 7500f ve 4060ti'li hazır sistemler bulunuyordu. Hatta 7500f 4070, 33 Bin'e bile vardı.

DEEVVVV Kasım indirimleri dediler :D şimdi bakıyorum 7500f 4060ti'ler 33'ten başlıyor. 1 ay önceki fiyata 25-27'e ise 5600 ve 3060ti hazır sistemler var. Yani Kasım ayımda hem nesil olarak (DDR4) hem de performans olarak geriledik. Bu ülkede hiçbir şey beklemiceksin.

Kasım indirimleri illaki bomboş değildir parça parça birşeyler yakalanıyor ama hazırlarda ki bu fiyat farkı nerden geldi geçen aya oranla dolar fırladı da bizim mi haberimiz yok.

Kasım ayı yeni geldi illaki indirime girer diyecekler vardır gireceği indirim de 1 ay önceki aynı fiyat olur ne anladık biz bu işten

Son düzenleme:

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bu 11.11 sadece bizim ülkemizde dolandırıcılık, sadece ilk yaygın olduğu dönemde gerçekten indirimler vardı sonrası hep bindirim/indirim oldu. Bunu kasıtlı olarak bekliyor ve gerçekten çoğu üründe bir şeyler bekliyorsanız sizde de problemler vardır. Güzel ürün denk gelirse alıp geçeceksiniz.

Mur4t06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Murat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu 11.11 sadece bizim ülkemizde dolandırıcılık, sadece ilk yaygın olduğu dönemde gerçekten indirimler vardı sonrası hep bindirim/indirim oldu. Bunu kasıtlı olarak bekliyor ve gerçekten çoğu üründe bir şeyler bekliyorsanız sizde problem vardır.
Kendim için demiyorum hocam ben sistemi 2 ay önce zaten aldım şuan zam üstüne zam yemiş benlik durum yok.

Sistem almadan önce forumlarda açılan konuları biliyorum. Şimdi topladım gene ara sıra bakıyorum abi eski konulardaki aynı fiyatlı olan sistemle şimdi ki konudaki sistemler değişmiş. Ben böyle bekleyenleri uyarmak için açtım konuyu. İndirimler 3-5 belli parçalarda oluyor sadece öyle İphone'da Hazır sistemde gibi bir durum yok bu ülkede.

Son düzenleme:

İnsaN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Yusuf gündoğan
Gerçekten öyle. Akakçeden liste yapmıştım kasım indirimleri için 8 tane alacağım ürünü koydum 1 tanesi bile indirime girmedi hatta üstüne zam geldi. Sanırım artık uyandı satıcılar kasımdan 1 ay önce falan fiyatları şişirmeye başliyorlar sonrada indirimi koyuyorlar. Bazı ürünler giriyor sadece indirime

wolvesina

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Arda Gezer
Arkadaşlar moral bozmak için açmadım bu konuyu ama farkedenler var mı?

Tam 1 ay önce sistem toplamaya bakıyordum. 25-27 bin arası 7500f ve 4060ti'li hazır sistemler bulunuyordu. Hatta 7500f 4070, 33 Bin'e bile vardı.

DEEVVVV Kasım indirimleri dediler :D şimdi bakıyorum 7500f 4060ti'ler 33'ten başlıyor. 1 ay önceki fiyata 25-27'e ise 5600 ve 3060ti hazır sistemler var. Yani Kasım ayımda hem nesil olarak (DDR4) hem de performans olarak geriledik. Bu ülkede hiçbir şey beklemiceksin.

Kasım indirimleri illaki bomboş değildir parça parça birşeyler yakalanıyor ama hazırlarda ki bu fiyat farkı nerden geldi geçen aya oranla dolar fırladı da bizim mi haberimiz yok.

Kasım ayı yeni geldi illaki indirime girer diyecekler vardır gireceği indirim de 1 ay önceki aynı fiyat olur ne anladık biz bu işten
Burası Türkiye
Nakit paran varsa ve fırsat varsa ALICAKSIN BEKLEMEYECEKSİN yoksa 15 gün sonra indirim gününde aynısını 7-8 bin ekstrasıyla alırsın :D
Rezil bir ülkeyiz bu konuda

delimavi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ersin E.
DH-FLAG WIN/Intel Core i5 12400F/ASUS GeForce RTX 4060 Ti DUAL OC 8GB/16GB DDR5/500GB NVMe M.2 SSD/Windows 11 Home Plus SL/Geforce RTX RayTracing PC / 30.799 TL / Satın Almak İçin Tıkla

itopya dev kasım indirimi başlığında bu sistem 4-5 gün önceye kadar 23bin civarındaydı diye hatırlıyorum??
şimdi olmuş 30.799TL !

ben mi yanlış hatırlıyorum? yoksa gerçekten fiyat mı yükseldi ? ne anladık bu dev kasım indirimlerinden ?

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,496
İsim
Yusuf
Arkadaşlar moral bozmak için açmadım bu konuyu sadece bilmeyenleri bilinçlendirmek için.

newegg, amazon global, microcenter, walmart vb yerlerde bi indirimler bi kampanyalar yapıyorlar of diyorum. sadece 1 tane örnek vereyim.
yurtdışında amd ryzen 7000 işlemcilerden birini alana, anakart hediye ettiler, anakart alana ddr5 ram hediye ettiler. türkiyedeki mağaza-cıklarımıza duyurulur.
bizde %10-20 indirim yapacaklar diye ödleri kopuyor yetmiyor birde hazır sistem furyasını pahalılaştırıyorlar. hani psudan tutta rame kadar aynı mağazadan alma zorunluluğunda bırakılıyoruz bunda bile kampanya yapamıyorlar kasım indirimlerinde. çözüm çok basit almayın almazsan paşa paşa indirecekler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,696
Üyeler
157,115
Son üye
Muradd
Top Bottom