Neler Yeni

Kaspersky ve Malwarebytes ile tarama güvenilir ve yeterli mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
İsmet Kazancı
Arkadaşlar 1 saat önce Hitman Türkçe yama indirdim ile başta açmadı ve 2 3 gere denememin sonucu kasbersky bu dosya sorunlu demişti hatta aynı anda Windows Defender bile uyarı vermişti ile önce küçük tarama ve yeniden başlatma uyguladım sonrasında tam tarama uyguladım bunların hepsi Kaspersky ileydi Kaspersky sorun yok 57 adet bulut dosyasını taramadık dedi daha sonra öneriler sonucu malwerbytes ile deneyeyim dedim ve o da sorun yok dedi sizce bir sorun olur mu dostlar? Sağ olun. Ve sizce eğer tam o anda virsü girdiyse tam olarak ne zaman bilgisayarımı yavaşlatmaya ve CPU kullanımını arttırmaya başlar?

Not: Sorunu verir vermez yamayı sildim ve kasbersky ile 2 kere tam tarama yaptım.

smtkrrsln

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Samet Karaarslan
Instagram
smt_krrsln
Discord
Smtkrrsln#1953
yani 3.parti bir uygulama yüklediğiniz için birde oyunun dosyalarını vs değiştiriyorsunuz bide türkçe yama yapıyorsunuz türkçe yamaların çoğunda virüs yazılımı olabilir eğer türkçe yamalı bir şekilde oynamak istiyorsanız kaspersky vs silmelisiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 tane altyazı dosyasını değiştirdin diye bilgisayarının yavaşlıyıp cpu kullanıımnın artcağını hiç sanmıyorum birde

Techno08

80+ Gold
Adwcleaner ile de dene.

Odmooi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Osman
Arkadaşlar 1 saat önce Hitman Türkçe yama indirdim ile başta açmadı ve 2 3 gere denememin sonucu kasbersky bu dosya sorunlu demişti hatta aynı anda Windows Defender bile uyarı vermişti ile önce küçük tarama ve yeniden başlatma uyguladım sonrasında tam tarama uyguladım bunların hepsi Kaspersky ileydi Kaspersky sorun yok 57 adet bulut dosyasını taramadık dedi daha sonra öneriler sonucu malwerbytes ile deneyeyim dedim ve o da sorun yok dedi sizce bir sorun olur mu dostlar? Sağ olun. Ve sizce eğer tam o anda virsü girdiyse tam olarak ne zaman bilgisayarımı yavaşlatmaya ve CPU kullanımını arttırmaya başlar?

Not: Sorunu verir vermez yamayı sildim ve kasbersky ile 2 kere tam tarama yaptım.
ben malwerbytes kullandım bende tüm virüsleri temizlemişti çok faydalı fakat kaspersky dan çok verim alamadım

Top Bottom