Neler Yeni

Kaspersky ve Malwarebytes yapılan tam tarama sonuçları kesin sonuç verir mi?

Friedhelm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Friedhelm Müller
Dün akşam bilgisayarıma şüpheli birkaç dosya yükledim ve Windows Defender trojan, coin miner, agent gibi virüs hataları verdi. Bende Malwarebytes ve Kaspersky Premium'ların deneme sürümlerini yükleyip defalarca tam tarama desti yaptım ve hepsinde hiçbir sorun yok dediler. Buna güvenebilir miyim? Windows Defender ile de şu anda tam tarama ve çevrimdışı tarama yaptım sorun yok gözüküyor. İçim rahat etmeli mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

.

Ekler

• Ekran Görüntüsü (7).png
    Ekran Görüntüsü (7).png
    1.1 MB · Hit: 45

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,979
İsim
Sinan Aba
Dün akşam bilgisayarıma şüpheli birkaç dosya yükledim ve Windows Defender trojan, coin miner, agent gibi virüs hataları verdi. Bende Malwarebytes ve Kaspersky Premium'ların deneme sürümlerini yükleyip defalarca tam tarama desti yaptım ve hepsinde hiçbir sorun yok dediler. Buna güvenebilir miyim? Windows Defender ile de şu anda tam tarama ve çevrimdışı tarama yaptım sorun yok gözüküyor. İçim rahat etmeli mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

.
Windows defeder virus olmasa bile crack programlarını virus olarak görebiliyor. Kaspersky'a güvenebilirsin (y)

Friedhelm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Friedhelm Müller
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2 tanesi hala PC'de sanırım eylemlere bastığımda ise sadece izin ver çıkıyor bunları nasıl kaldıracağım?

Ekler

• Ekran Görüntüsü (8).png
    Ekran Görüntüsü (8).png
    1.1 MB · Hit: 38
  • Ekran Görüntüsü (9).png
    Ekran Görüntüsü (9).png
    1.1 MB · Hit: 38

Friedhelm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Friedhelm Müller
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
birtanesi karantinaya alındı diyor bu ne demek?

Ekler

• Ekran Görüntüsü (10).png
    Ekran Görüntüsü (10).png
    1.1 MB · Hit: 28

Armi3067

80+ Bronze
Yazıyor ne demek olduğu hemen altında, windows defendır kullanıyorum yıllardır 3.parti uygulamalardan daha iyi virüs olmasa bile istenmeyen ve kara listedki uygulamaları virüs diye görüp siliyor gayet başarılı her gün update alıyor zaten neredeyse.

Friedhelm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Friedhelm Müller
yok işte olsa basıcam

Top Bottom