Neler Yeni

Kast Ajansından Teklif Geliyor Bu Neyin Nesi

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,371
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ya 2 sefer bu adam bana yazıp duruyor modellik vs düşünür müsün diye profiline vs baktım bişeyler yapmış internet den de baktım firmasına vs var ama bu tip adamlar bana hiç güven vermiyor adama küfürü basıp yollasam bana dava açar mı 😂

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,371
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,601
İsim
Selim
Ya 2 sefer bu adam bana yazıp duruyor modellik vs düşünür müsün diye profiline vs baktım bişeyler yapmış internet den de baktım firmasına vs var ama bu tip adamlar bana hiç güven vermiyor adama küfürü basıp yollasam bana dava açar mı 😂

Engelle geç dolandırıcı bunlar

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,371
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,371
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Düşünürüm diyip yol parasını alıp ortadan kaybolmak(adamı engellemek)
Adam para almıyorum dedi anlaşma yapıyoruz komisyon alıyorum diyor bilmiyor ki karşısında ben varım 😃 sözleşme maddelerinde geçirecek onu bunu uğraş dur bu aralar bu ajans olayları çok artmış

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,601
İsim
Selim
LinkedIn'e de 3 bin takipçi yapmış Instagram da 8bin kasmiş hep belli
Tosuncukta binlerce takipçisi vardı 😁 ülkede keriz bitmiyor şuan şu halimle 50 kişiyi rahat dolandiririm ve senin bu olayın kopyalama yapıştır dolandırma yöntemi hatta bizzat ajans resmi yerler bile yapıyor bir çok arkadaşım modellik ya da dizi için figüran için davet alıyor yıllar önce kişi başı 200tl ücret ödüyorsunuz sen eve git biz sizi arayacağız diyorlar ses seda yok 😁

Top Bottom