Neler Yeni

Kedimi nasıl bilgisayardan uzak tutabilirim

DonanımFikir

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,614
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Kediye f/p PC toplayalım.
Onla oynasın.
Kartondan f/p PC 0tlye üzerinde monitör resmi pizza kutusundan bu de klavye resmi yapıştır 0tl maaliyetli pc(Bence arkadaş bunu yapsın )

Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
ahmet selim halis
hocam bir kere alınca mecbur kabul etmelisin benimde kedim var ama daha hiç ne kulaklık ne koltuk parçaladı akıllısını bulmak zor iş şansına küs alternatif olarak bir şey söyleyemem çünkü kedi evin ağası gibi oluyor (en azından bizim evde öyle) istediğini yap istemezse gene yolunu bulur zarar verir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fısfıslı bir şişeye su doldurun. İstemediğiniz bir şey yaptığı zaman uzaktan, zarar vermeyecek şekilde fıslatın. Kediler sudan nefret eder. Hele ki ummadıkları anda üzerlerine sıçrayan sudan.
su yöntemi çok işe yaramıyor belli birr süre sonra sadce su olduğunu anlayınca tepki vermemeye başlamıştı benim kedim.Artık sıkınca hafif göz kırpıyor.

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,554
İsim
Samet Kaya
reis kedi uzak tutma spreyleri var kedi yaklaşınca basınçlı (ama çok değil)su püskürtüyor tlc de benim kedim bir şeytan mıydı neydi öyler bir programda adam kullandı kedi girmiyor

TeacherZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Z
Fısfıslı bir şişeye su doldurun. İstemediğiniz bir şey yaptığı zaman uzaktan, zarar vermeyecek şekilde fıslatın. Kediler sudan nefret eder. Hele ki ummadıkları anda üzerlerine sıçrayan sudan.
Buna klasik koşullama diyoruz internetten araştırabilirsin. Arkadaşın dediği şey ile yarar.

İstemediğin şeyi yaptığında; şşşşşştttt su geliyor ' de ve bir pıst su yap üzerine ve müddet sonra alışacak.

Pıstlatacağın su vazgeçirecek düzeyde olmalı ne az ne fazla.

Detaylı bilgi istiyorsan yardımcı olurum ya da sen de bakabilirsin. Hayvanları klasik koşullama ile eğitim adı altında bir çok şey vardır diye tahmin ediyorum. Google amca bilir

hocam bir kere alınca mecbur kabul etmelisin benimde kedim var ama daha hiç ne kulaklık ne koltuk parçaladı akıllısını bulmak zor iş şansına küs alternatif olarak bir şey söyleyemem çünkü kedi evin ağası gibi oluyor (en azından bizim evde öyle) istediğini yap istemezse gene yolunu bulur zarar verir

su yöntemi çok işe yaramıyor belli birr süre sonra sadce su olduğunu anlayınca tepki vermemeye başlamıştı benim kedim.Artık sıkınca hafif göz kırpıyor.
Ozaman su düzeyini arttırman lazım vazgeçirme eşiğini bulmak lazım Psikolojisinde kullanılan en meşhur yöntemlerden biridir su yöntemi

Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
ahmet selim halis
Buna klasik koşullama diyoruz internetten araştırabilirsin. Arkadaşın dediği şey ile yarar.

İstemediğin şeyi yaptığında; şşşşşştttt su geliyor ' de ve bir pıst su yap üzerine ve müddet sonra alışacak.

Pıstlatacağın su vazgeçirecek düzeyde olmalı ne az ne fazla.

Detaylı bilgi istiyorsan yardımcı olurum ya da sen de bakabilirsin. Hayvanları klasik koşullama ile eğitim adı altında bir çok şey vardır diye tahmin ediyorum. Google amca bilir

Ozaman su düzeyini arttırman lazım vazgeçirme eşiğini bulmak lazım Psikolojisinde kullanılan en meşhur yöntemlerden biridir su yöntemi
açıkçası arttırma gereği duymadım zaten istediğinin olmayacağını anlayınca artık kendiside bıraktı

Aperius

80+
İçinde nane esansı olan, uzun süre kalan bir parfüm bul gelmesini istemediğin yerlere sık. Limon kolonyasıyla da deneyebilirsin. Nane gibi insanı uyaran keskin kokuları sevmiyorlar. En azından benimki sevmiyor.

TeacherZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Z
İçinde nane esansı olan, uzun süre kalan bir parfüm bul gelmesini istemediğin yerlere sık. Limon kolonyasıyla da deneyebilirsin. Nane gibi insanı uyaran keskin kokuları sevmiyorlar. En azından benimki sevmiyor.
Denenebilir bence de mantıklı görünüyor

Alvares

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Gencer Murat Sonlu
4 Tane kedim var bende de aynı sorunlar var ancak artık alıştım diyebilirim :D. malesef yaramaz ve sevimli varlıklar, pcden uak tutsan kendinden uzak tutamıyorsun.

Ubydlh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Ubeydullah
Arkadaşlar biraz garip bir başlık olabilir fakat resimde gördüğünüz arkadaş koltuğumu tırmalara tahtası olarak kullanıyor 2 gün kuzenimin yanında kalmaya gittim kulaklığım kablosunu param parça etmiş kaldırsam bile zıplayıp bi şekilde alıyor monitörümü dişliyor nasıl 1 tıkda olsa uzak tutarım
ona bütüm ekipmanlar feda olsun ekran geçip ısrıcam şimdi XD

xSparkua.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,910
İsim
Chloe Grace Moretz
ona bütüm ekipmanlar feda olsun ekran geçip ısrıcam şimdi XD
feda ettim zaten 1 tane mouse e mi bozdu 1 tanede kulaklığımı kulaklığın kabloları gözüküyor bu arada su taktiği biraz yapıcam umarım yaklaşmaz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,308
Üyeler
141,960
Son üye
PhenomXD
Top Bottom