Neler Yeni

Keenetic Extra DSL AC1200 Modemim Ne Kadar Eder

odemrr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Oğuz Demir
Merhaba Herkese İyi günler Arkadaşlar başlıkta ve aşşağıda belirttiğim gibi Elimde kısa bir süre kullandığım rafa kaldırdığım Keenetic modem mevcut piyasada bulamadım Ne kadara gider acaba Yorumlayabilir misiniz Teşekkürler.

Keenetic Extra DSL AC1200 4x5dBi Cloud VPN WPA3 Amplifier USB 4xFE VDSL2/ADSL2+ Fiber Mesh WiFi Modem Router​

Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba Herkese İyi günler Arkadaşlar başlıkta ve aşşağıda belirttiğim gibi Elimde kısa bir süre kullandığım rafa kaldırdığım Keenetic modem mevcut piyasada bulamadım Ne kadara gider acaba Yorumlayabilir misiniz Teşekkürler.

Keenetic Extra DSL AC1200 4x5dBi Cloud VPN WPA3 Amplifier USB 4xFE VDSL2/ADSL2+ Fiber Mesh WiFi Modem Router​

@KYTECHNGAMING Hocam Bir konuda yorumunuzu gördüm bilgi sahibi misiniz acaba ?

Son düzenleme:

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
708
İsim
Ahmet Melih Alemdar

Güzel modem ama güncelleme desteğini kesti diye hatırlıyorum. Sıfırı da şu an çok fazla yok.
Ne kadardır kullanıyorsun? Garantisi mevcut mu?

odemrr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Oğuz Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güzel modem ama güncelleme desteğini kesti diye hatırlıyorum. Sıfırı da şu an çok fazla yok.
Ne kadardır kullanıyorsun? Garantisi mevcut mu?
Aktif olarak kullanmıyorum hocam 5 ay falan Kullandım 3,4 Aydır Falan kullanmıyorum Garantisi Devam etmiyor Sanırım 17 Mart 2022 de almıştım.

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
708
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Aktif olarak kullanmıyorum hocam 5 ay falan Kullandım 3,4 Aydır Falan kullanmıyorum Garantisi Devam etmiyor Sanırım 17 Mart 2022 de almıştım.
Keenetic in her ürününü seviyorum. Bende de Hero DSL var ikinci modem olarak ama artık yeni seriler çıkıyor.
Bence 1.000 TL ye elden çıkarsan yine iyidir. Telegram da bu Keenetic in 2 el satış sayfası vardı. bulabilirsem atayım linki

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Kemal Yerebakan
İlgilendiği Kategoriler
Modem-Router

KN-2111 modeli. Şu anki Carrier DSL modelinden baz alabilirsiniz. AYnılar sadece isimleri farklı.

Sahibinden sarı sitede maalesef Extra DSL diye 2111 fiyatları 2112 den baz alınarak yapılmış. Alan mı satan mı artık tongaya düşer bilemedim.

Top Bottom