Neler Yeni

keenetic extra dsl ikinci el alınır mı? 800 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Eyüphan DEMİRCİ

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Selim
Tenda V300 alma keenetic al. Tenda v300 var o kadar kaliteli değil çok cihaz bağlanınca sapıtıyor onun dışında idare eder. Keemetic Omni dsl 2. el almıştım mis gibi kullanıyorum extra modeli daha iyi alabilirsin.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
İki ay önce Keenetic omni n300 modelini aldım. Bu zamana kadar birkaç modem kullanma şansım oldu. En memnun kaldığım modem çok net bu diyebilirim. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Sıfır olarak ona da bakabilirsin. Attığın da olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tenda V300 alma keenetic al. Tenda v300 var o kadar kaliteli değil çok cihaz bağlanınca sapıtıyor onun dışında idare eder. Keemetic Omni dsl 2. el almıştım mis gibi kullanıyorum extra modeli daha iyi alabilirsin.
İki ay önce Keenetic omni n300 modelini aldım. Bu zamana kadar birkaç modem kullanma şansım oldu. En memnun kaldığım modem çok net bu diyebilirim. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Sıfır olarak ona da bakabilirsin. Attığın da olur.

çok teşekkür ederim adamla anlaştım 750 TL ye şuan sıfırnın yarı fiyatı fibere geçtiği için satıyormuş onu alacağım inşallah tekrardan teşekkürler 2 yıl kadar kullanmış arkadaş ama sıkıntı olacağını sanmıyorum

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Selim
çok teşekkür ederim adamla anlaştım 750 TL ye şuan sıfırnın yarı fiyatı fibere geçtiği için satıyormuş onu alacağım inşallah tekrardan teşekkürler 2 yıl kadar kullanmış arkadaş ama sıkıntı olacağını sanmıyorum
3 yıl mi ne garantisi var keenetic uygulamasına kaydolup cihaz kodunu girince +1 yıl ek garanti veriliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
3 yıl mi ne garantisi var keenetic uygulamasına kaydolup cihaz kodunu girince +1 yıl ek garanti veriliyor.
hocam aldım arkadaştan şuanlık temmuzda garantisi biticek dedi cihaz fişek gibi altyapım 67 destekli vdsl dün bağlamaya gelen türk telekom görevlileri max 50 mgbt alır bu hat demişler ben evde yoktum modemi taktım ve 69mgbt alıyorum altyapımdan 2mgbt fazla aşırı şaşırdım ve çok stabil bir modem inşallah hep böyle ilk günki gibi kullanırım

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Selim
hocam aldım arkadaştan şuanlık temmuzda garantisi biticek dedi cihaz fişek gibi altyapım 67 destekli vdsl dün bağlamaya gelen türk telekom görevlileri max 50 mgbt alır bu hat demişler ben evde yoktum modemi taktım ve 69mgbt alıyorum altyapımdan 2mgbt fazla aşırı şaşırdım ve çok stabil bir modem inşallah hep böyle ilk günki gibi kullanırım
Bitmeden yap da bu ay sonu bitiyor gözüküyor. Hayırlı olsun. Benim altyapı 80 gösteriyor 93 altına düşmedi genelde 100 alıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
Bitmeden yap da bu ay sonu bitiyor gözüküyor. Hayırlı olsun. Benim altyapı 80 gösteriyor 93 altına düşmedi genelde 100 alıyorum.
linkini atman çok iyi oldu hocam hemen yapayım
Mesaj otomatik birleştirildi:

şu şekil diyor hocam galiba ilk aktive edildiğinde yapılmalıymış

Ekler

• resim_2023-05-18_234252908.png
    resim_2023-05-18_234252908.png
    106 KB · Hit: 29

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Selim

şu şekil diyor hocam galiba ilk aktive edildiğinde yapılmalıymış
Hmm bende yapılmamıştı demekki benimki çok kullanmamış.

Subzero.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
s1000rr
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar.müzik.motorsiklet.spor
hocamlar aşağıdaki linkde bulunan modemi almak istiyorum ikinci el milenicom bağlatıyorum daireme ilk defa internet bağlatıcam öncesinde ortak kullanıyodum şimdi bi modem almam gerekti araştırdım biraz tenda v300 önerenler oldu bütcemde 700 TL bütcem var sizce ne yapmalıyım altyapım vdsl 68mgbt
sıfırı zaten o fiyatta

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Kemal Yerebakan
İlgilendiği Kategoriler
Modem-Router
Üzmek istemem ama şu anda baktığınız ve yarı fiyatına aldım diye karşılaştırdığınız Keenetic Extra DSL yeni gigabit portlu ve daha yüksek işlemci ile belleğe sahip olan modeldir.
İkinci el normal bir fiyata almışsınız. Hayırlı olsun.

Keenetic kn-2111 = extra dsl = carrier dsl (100mbit ethernet portu) sıfırı ~1100tl
Keenetic kn-2112 = yeni versiyon extra dsl (1gigabit Ethernet portlu) sıfırı ~1600tl

Garanti uzatma istediğiniz zaman yapabilirsiniz.
Garanti cihaz ilk online olduğu tarih itibari ile uzar.

19 Mayıs 2021 tarihinde online olmuş bir Keenetic'i bugün kayıt ederseniz 19 Mayıs 2024 kutu garantisi 19 Mayıs 2025'e uzar.

Son düzenleme:

etnetalw

80+ Bronze
hocamlar aşağıdaki linkde bulunan modemi almak istiyorum ikinci el milenicom bağlatıyorum daireme ilk defa internet bağlatıcam öncesinde ortak kullanıyodum şimdi bi modem almam gerekti araştırdım biraz tenda v300 önerenler oldu bütcemde 700 TL bütcem var sizce ne yapmalıyım altyapım vdsl 68mgbt
Modem olarak vr300 bakabilrisin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,927
Üyeler
141,363
Son üye
FullThrottle
Top Bottom