Neler Yeni

Kekeme biri canlı yayın yapabilir mi?

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,459
İsim
Olcay akbulut
insanların dalga geçmesi çok olası, özellikle yaşı küçük veletler sever dalga geçmeyi o tarz konularda. Ancak bu bi sorun değil bence, ancak seninde ben kekemeyim lütfen kusura bakmayın vs vs diyip kekemelğini ön plana çıkarmaman lazım, bazı küçük yayıncılarda gördüm böyle 10 20 izlenen öyle yapınca adamın duracağı varsa bile kekeme rahatsız ediyor adamı

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Burak Pirin
insanların dalga geçmesi çok olası, özellikle yaşı küçük veletler sever dalga geçmeyi o tarz konularda. Ancak bu bi sorun değil bence, ancak seninde ben kekemeyim lütfen kusura bakmayın vs vs diyip kekemelğini ön plana çıkarmaman lazım, bazı küçük yayıncılarda gördüm böyle 10 20 izlenen öyle yapınca adamın duracağı varsa bile kekeme rahatsız ediyor adamı
Yok ben kekemeliğimle alakalı bir şey demiycem ya soran olursa evet falan derim kendimi acındırmadım hiç bu yüzden

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Selamlar bende ileri düzey kekemelik var yani ne konuşamayacak kadar çok ne de akıcı konuşacak kadar az değil orta düzey diyelim twitchte yayın açmayı planlıyorum insanlar gelip izler mi piyasada benim gibi kekeme yayıncı yok insanların ilgisini çeker mi bu yoksa sıkılıp çıkarlar mı düşüncenizi merak ediyorum
Kalbini kırarlar yapma...

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Mazhar Ahmet
Dostum insanlar çok acımasız. Önce onu bil ve mentalini hazırla. Başarılar.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,459
İsim
Olcay akbulut
Yok ben kekemeliğimle alakalı bir şey demiycem ya soran olursa evet falan derim kendimi acındırmadım hiç bu yüzden
o zaman les go hocam kim tutar seni, olayın dışında bi şey söyliyim, küçük yayıncıların kamera açısı ve ışıklandırması çok kötü oluyor lütfen ona dikkat et apsdıogjasıpfhgjs

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Burak Pirin
Dostum insanlar çok acımasız. Önce onu bil ve mentalini hazırla. Başarılar.
21 yaşındayım bu yaşıma kadar tüm acımasızlıkları duydum gördüm yayında 2 çoluk çocuğun alay etmesine oturup ağlamam yani 😄
Mesaj otomatik birleştirildi:

o zaman les go hocam kim tutar seni, olayın dışında bi şey söyliyim, küçük yayıncıların kamera açısı ve ışıklandırması çok kötü oluyor lütfen ona dikkat et apsdıogjasıpfhgjs
Aynen onun farkındayım ışık falan alıcam

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,122
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Denemekten zarar gelmez.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,437
Üyeler
158,094
Son üye
usingfrom
Top Bottom