Neler Yeni

Kendi Başıma Yaptığım Animasyon Dizisi

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,438
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Eline sağlık. Başarıların devamlı olsun güzel olmuş. Seri olarak devam edersen TV kanallarından sipariş alabilirsin iyi paralara.

Düşünsene Star Wars çizgi disiyle kafa tutacak seri başlatıyorsun.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Merhabalar aylardır her gün her an üzerinde çalıştığım Kozmos Dedektifleri adlı animasyon dizi projemin ilk bölümünü an itibarıyla yayınladım. Türkiye'de animasyon sektöründe ne yazık ki genel kitleye de hitap edebilecek nitelikli işler pek çıkmıyor. Bu yolda adım atmayı kafasına koymuş, kendi dilimizde orijinal performanslar sunmak isteyen bir seslendirme sanatçısı olarak diğer seslendirme sanatçısı dostlarımın da destekleriyle bu diziye başlamak beni çok heyecanlandırıyor. Youtube algoritmasının bu emeği ve projeyi yutmasını istemiyorum. Eğer izler beğenirseniz sizler de paylaşıp destek olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler!

ilk defa bi animasyona aşık oldum çok iyi olmuş eline sağlık

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
SANANE
Olum bu mükemmel lan!

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
eline sağlık hikaye fena değildi uzay gemisiyle meteor sahnesi kötüydü birde ilk uzay gemiyi gördüğümüz sahnede oyuncak gibi kalmış. diyaloglar iyi ama gereksiz tepkiler var yer yer sonda ki müzik bi tık fazla kaçmış birde kötü adamdan kaçarken direkt uzay gemisine ışınlanmaları tuhaf durmuş.

CemSultan01

80+ Bronze
Merhabalar aylardır her gün her an üzerinde çalıştığım Kozmos Dedektifleri adlı animasyon dizi projemin ilk bölümünü an itibarıyla yayınladım. Türkiye'de animasyon sektöründe ne yazık ki genel kitleye de hitap edebilecek nitelikli işler pek çıkmıyor. Bu yolda adım atmayı kafasına koymuş, kendi dilimizde orijinal performanslar sunmak isteyen bir seslendirme sanatçısı olarak diğer seslendirme sanatçısı dostlarımın da destekleriyle bu diziye başlamak beni çok heyecanlandırıyor. Youtube algoritmasının bu emeği ve projeyi yutmasını istemiyorum. Eğer izler beğenirseniz sizler de paylaşıp destek olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler!

İyi değil
Muhteşem:)

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
bu arada tek kişi için mükkemmel bir şey ben 2.bölümü yapma hevesin varsa diye bir kaç yorum yaptım eline sağlık tekrardan.

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
SANANE
Farklı dillerde altyazı eklenirse ve algoritmanız iyi olursa global çapta bir eser olabilir.

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,153
İsim
Furkan ŞENGÜL

şahane.

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,153
İsim
Furkan ŞENGÜL
ilerde güzel yerlere geleceğini düşünüyorum.

Top Bottom