Neler Yeni

Kendimi Boşlukta Hissediyorum

hpxtech

80+
Ben Orta 3'e gidiyorum ve kafayı yemek üzereyim sınıfım çok kötü herkes bana bakıyor, ben bir şey yapsam şaşırıyorlar ya da biri benle otursa oooooo diyorlar hep ve başka şubedeki çocukla samimiyiz ama çok gelme bazen gel diyor ama zaten çok gelmiyorum ara sıra benim hocama söylüyor şöyle böyle diye anlamıyorum neden yapıyor ve onun sınıfına kayıt olsam gene böyle yapar mı bilmiyorum ve ayrıca dersler sıkıcı geçiyor okul komple sıkıcı geçiyor, benim başka şubede arkadaşım var ve o da taşınıyor, cidden ortaokulda sevdiğim biri de kalmadı. Benle ilgili bir sorun olduğunu düşünebilirsiniz ama normal biri gibiyim normal davranırım ve anlamadığım şey bazıları beni severken bazıları benden nefret ediyor, bakıyorum şöyle karşı cinslerime normal olmasalar bile direkt arkadaş buluyorlar birbirlerine aşıkmış gibi davranıyorlar ve hiçbir sıkıntı yaşamazlar okul hakkında arkadaşları hep savunurlar onu, ama beni sınıfta hiç seven bile yok sizce ne yapmalıyım nasıl geçecek 1 sene?

Son düzenleme:

pc ustasi1

80+ Silver
Ben Orta 3'e gidiyorum ve kafayı yemek üzereyim sınıfım çok kötü herkes bana bakıyor, ben bir şey yapsam şaşırıyorlar ya da biri benle otursa oooooo diyorlar hep ve başka şubedeki çocukla samimiyiz ama çok gelme bazen gel diyor ama zaten çok gelmiyorum ara sıra benim hocama söylüyor şöyle böyle diye anlamıyorum neden yapıyor ve onun sınıfına kayıt olsam gene böyle yapar mı bilmiyorum ve ayrıca dersler sıkıcı geçiyor okul komple sıkıcı geçiyor, benim başka şubede arkadaşım var ve o da taşınıyor, cidden ortaokulda sevdiğim biri de kalmadı. Benle ilgili bir sorun olduğunu düşünebilirsiniz ama normal biri gibiyim normal davranırım ve anlamadığım şey bazıları beni severken bazıları benden nefret ediyor, bakıyorum şöyle karşı cinslerime normal olmasalar bile direkt arkadaş buluyorlar birbirlerine aşıkmış gibi davranıyorlar ve hiçbir sıkıntı yaşamazlar okul hakkında arkadaşları hep savunurlar onu, ama beni sınıfta hiç seven bile yok sizce ne yapmalıyım nasıl geçecek 1 sene?
Çocuk parkı değil bura kralım. Ailene söyle psikoloğa görün

Hefna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Lerref
ne alakası var kardeşim? Kardeşimiz konu dışı olarak işaretleyerek içini dökmek istemiş. Düzgünce konuşamıyor musun?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hiç canını sıkma bu boşlukta hissetmek geçici. Lisede ortama karışınca boşluk hissi tamamen ortadan kalkıyor çünkü yavaş yavaş olgunlaşıyorsun. Herkesin yaşadığı dönemlerdir. Eğer çok istiyorsan psikoloğa görün çok faydası olur. Sana verebileceğim tavsiye; kimseye güvenme ve özgüvenli ol.

hpxtech

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hiç canını sıkma bu boşlukta hissetmek geçici. Lisede ortama karışınca boşluk hissi tamamen ortadan kalkıyor çünkü yavaş yavaş olgunlaşıyorsun. Herkesin yaşadığı dönemlerdir. Eğer çok istiyorsan psikoloğa görün çok faydası olur. Sana verebileceğim tavsiye; kimseye güvenme ve özgüvenli ol.
Bir de başka şubedeki arkadaşım hocaya söyler diye tedirginim zaten çok iftira attılar ve bu da olunca hoca da canımı sıkar

Hefna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Lerref
Bir de başka şubedeki arkadaşım hocaya söyler diye tedirginim zaten çok iftira attılar ve bu da olunca hoca da canımı sıkar
Sen özgüvenli olup sesini çıkartırsan kimse iftira atamaz. Haklıysan, karşındaki kim olursa olsun kendini savunacaksın. Hoca canını sıksın ne olucak? bir daha görmeyeceksin onu. 3 günlük dünyada en ufak ayrıntıları kafaya takma

hpxtech

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sen özgüvenli olup sesini çıkartırsan kimse iftira atamaz. Haklıysan, karşındaki kim olursa olsun kendini savunacaksın. Hoca canını sıksın ne olucak? bir daha görmeyeceksin onu. 3 günlük dünyada en ufak ayrıntıları kafaya takma
Bunlar yüzünden okuldan soğdum

Son düzenleme:

SeryXS

80+ Bronze

ibrahimua

80+ Bronze
ne alakası var kardeşim? Kardeşimiz konu dışı olarak işaretleyerek içini dökmek istemiş. Düzgünce konuşamıyor musun?

Bunlar böule yav bi konu actık demedikleri laf kalmadı pek takılmamak lazım

Reteekspisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
sosyeteDİNOZOR
Yanlızlık bazen en iyisidir dostum tek kalmak sana çok şey katar emin ol şu dönemde insanlar çok karaktersiz böyle arkadaşların olacağına bırak olmasın bende tam aynı yaşta aynı şekildeydim bu forumu keşfettim günün her saati abilerimle konuşuyordum sanada forumu öneriyorum takıl burda gerçekten çok güzel ve iyi insanlar var dert etme böyle şeyleri

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,059
İsim
Sarp Yılmaz
ya sen ne değişik empati duygusundan yoksun bir mahlukatsın ya bak insan demiyorum bile yazık gerçekten insanlığın düştüğü hale bak...

Kardeşim tek tavsiyem sana ÖZGÜVEN'li ol bak rahatsız edene sesini çıkart.
kışkırtana cevabını ver okul öyle korkacağın bir yer değil zamanında yapmadım kendimi ezdirdim şu an çok pişmanım sen de yapma aynı hatayı.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Sana bakanın gözüne ciddi bir şekilde gözünü ayırmadan bak. Tenefüsteyse hayırdır de. Bir şey mi oldu de. Bunları yaparken rahat alacaksın. Evdeyken de 3-5 şınav, mekik çek. Sayılarını arttır sonra. 2 aya güçlenirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,107
Üyeler
149,144
Son üye
ErenDogru
Top Bottom