Neler Yeni

İçimde Kötü Bir His Var Gibi

hpxtech

80+
Arkadaşlar özellikle akşam olunca içimde kötü bir his oluyor mutsuzlaşıyorum ve çok sıkılıyorum pc bile artık beni çok sıktı yapacak bir şey bulamıyorum özellikle okul zamanları hafta sonlarını bekliyorum ama o da çok sıkıcı geçiyor ve takdir almayı çok takıyorum hiç aklımdan çıkmıyor okulda bile ya takdir alamazsam diye düşünüyorum ve okulda sıkıntı yaşarsam diye diye çok takıyorum her şeyi takmamaya çalışıyorum ama hep aklıma geliyor gittikçe kötüye gidiyorum özellikle beden derslerinden nefret ediyorum herkesin bana baktığını hissediyorum dalga geçtiklerini hissediyorum pandemi dönemlerinde böyle değildim pandemiden önce daha kötüydüm pandemi zamanlarında dışarı falan çıktım bazı kişilerle bisiklet sürdüm biraz düzelmiştim anksiyete yoktu laf atana cevap verebiliyordum ama 6.sınıfın sonlarına doğru geri normal halime geri döndüm şu an beraber bisiklet sürdüğüm kişiler başka yere taşındı yine yalnız kaldım binada sevdiğim biri de yok hatta bazılarından nefret ediyorum tip tip bakıyorlar bir tanesi de benim sınıfımda bana sürekli bakıyor arkadaşlarına dönüyor ve onlarda bakıyor ya da ikisi bakıp gülüyorlar sadece bir tane ilkokul arkadaşım var arada onunla avm'ye gidiyorum parka gidiyorum iyi geliyor bana ama o da yaz tatilinde taşınıyor sadece sanalda konuştuğum birkaç kişi var gerçekten artık istiyorum bunaldım çünkü pc de oynayacak oyun yok zevkli oyunlarda yok zaten sadece kendi kendimi yıpratarak geçiyor hayatım evde de yalnızım abim ve ablam benden büyükler ve yaş farkı aramızda çok fazla kendi işlerinde güçlerindeler ben evde de okulda da yalnızım psikolojim gerçekten bozuldu lütfen tavsiye verin

MooNcake

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Ayberk Battal
okulda taktir almanın bir değeri yok. para ticaretten kazanılıyor fikirden kazanılıyor başkasının altında çalışarak keyifli bir hayat çok mümkün değil. hayatı akışına bırak seçimler önüne gelecek ona göre karar verirsin. dik dik bakanlar da baksın onlar sana öyle baktığında sen de sadece bakıp gülümse. bu yazdığını unutma seneler sonra ne kadar anlamsız şeylere takıyormuşum diyeceksin. vücudunda kusur varsa onları da kabullen kimse mükemmel olamaz ama mükemmel gözükür

• Beğen
Reaksiyonlar: NZXT

hpxtech

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
okulda taktir almanın bir değeri yok. para ticaretten kazanılıyor fikirden kazanılıyor başkasının altında çalışarak keyifli bir hayat çok mümkün değil. hayatı akışına bırak seçimler önüne gelecek ona göre karar verirsin. dik dik bakanlar da baksın onlar sana öyle baktığında sen de sadece bakıp gülümse. bu yazdığını unutma seneler sonra ne kadar anlamsız şeylere takıyormuşum diyeceksin. vücudunda kusur varsa onları da kabullen kimse mükemmel olamaz ama mükemmel gözükür
Hocam okulda çok dışlıyorlar akran zorbalığı yapıyorlar dün özellikle benimle biraz uğraştılar üstüme kız falan attılar yarın yine yaşarım diye korkuyorum özellikle akşam olunca çok takıyorum. Takdir alırsam ailem pc alacak ve sınıfımı değiştirecekler. Bir de gözlük beni çok çirkin gösteriyor onu değiştirmek istiyorum.

NZXT

80+ Bronze
Hocam okulda çok dışlıyorlar akran zorbalığı yapıyorlar dün özellikle benimle biraz uğraştılar üstüme kız falan attılar yarın yine yaşarım diye korkuyorum özellikle akşam olunca çok takıyorum. Takdir alırsam ailem pc alacak ve sınıfımı değiştirecekler. Bir de gözlük beni çok çirkin gösteriyor onu değiştirmek istiyorum.
İyi kandırmışlar seni, aile hiçbir zaman getirdiğin başarıyı övmez kardeşim, dahada iyisini beklerler. Takdir sadece bir kağıt parçasından ibaret. Hiçbir değeri yok, kendin ol başkası istediği için öyle görünmek zorunda değilsin. Neysen öyle görün, dünya başkalarının düşüncelerini düşünecek kadar uzun değil kardeşim.

RONALDINHO

80+ Bronze
Psikoloğa gitmediğin sürece artık konularını görmezden geleceğim.
20 tane açmışsındır herhalde aldığın tavsiyelerin kaçını uyguladın?

hpxtech

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam gerçekten tavsiyelerinizi gözden geçiriyorum ama yine de kendimi kötü hissediyorum okuldan dolayı da olabilir. Aileme söyleme utanıyorum yaşadığım sorunların çoğunu anlattım fakat küçük şeyleri anlatmadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşsızlıktan bıktım başka sınıflarda var rastgele tanıştığım anlaştığım kişiler ama genelde sınıflarından çıkmıyorlar teneffüste de ayrı sınıftaki kişilerle uğraşıyorum üstüme kız atıyorlar hiç yerlerinde durmuyorlar birbirlerini tekmeleyip duruyorlar.

pc ustasi1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,060
İsim
pcustasi1
Ulan şöyle tiplere ayar oluyorum köşeye çekip öldürüp sileceksin(k)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,945
Üyeler
141,774
Son üye
PuRpLe
Top Bottom