Neler Yeni

Kendimi Boşlukta Hissediyorum

EREN PC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
EREN
Ben Orta 3'e gidiyorum ve kafayı yemek üzereyim sınıfım çok kötü herkes bana bakıyor, ben bir şey yapsam şaşırıyorlar ya da biri benle otursa oooooo diyorlar hep ve başka şubedeki çocukla samimiyiz ama çok gelme bazen gel diyor ama zaten çok gelmiyorum ara sıra benim hocama söylüyor şöyle böyle diye anlamıyorum neden yapıyor ve onun sınıfına kayıt olsam gene böyle yapar mı bilmiyorum ve ayrıca dersler sıkıcı geçiyor okul komple sıkıcı geçiyor, benim başka şubede arkadaşım var ve o da taşınıyor, cidden ortaokulda sevdiğim biri de kalmadı. Benle ilgili bir sorun olduğunu düşünebilirsiniz ama normal biri gibiyim normal davranırım ve anlamadığım şey bazıları beni severken bazıları benden nefret ediyor, bakıyorum şöyle karşı cinslerime normal olmasalar bile direkt arkadaş buluyorlar birbirlerine aşıkmış gibi davranıyorlar ve hiçbir sıkıntı yaşamazlar okul hakkında arkadaşları hep savunurlar onu, ama beni sınıfta hiç seven bile yok sizce ne yapmalıyım nasıl geçecek 1 sene?
knk takmicaksın ulkede ucubeden fazla bişi yok sıkılıp birilerini zorbalamak istiyolar sene zor geçiyo ona çözum yok ama mileti takma belki kafana göre biri çıkar zaman geçer ama böşver sen yinede

Top Bottom