Neler Yeni

Kendimi tanıtıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Audiophile
Merhaba arkadaşlar, beni çoğunuz farklı forumlardan tanıyor ama artık hemen hemen hiçbir yerde aktif takılmıyorum. Bu forumda da çok sık yazmayacağım. Kendimi tanıtmak istiyorum.

Genel olarak özetlersem kendimi;

Sporu seven bir obez, bilek güreşini takip eder ama vasat (Bilek güreşçileri arasında), audiophile olmayı hayat meselesi haline getirmiş, YTÜ EHM mezunu, işsiz, ailesi sayesinde sigortasını ödeyen (Bağkur) ve ailesi sayesinde istediklerini yapan biri.

Ekler

• 20210706_003823.jpg
    20210706_003823.jpg
    1.1 MB · Hit: 86
Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Yunus
Zamanında bende dinden uzaklaştım bremın fakat tek bir şey diyeyim dini kendim araştırıp bakınca bir çok konuda cahilliğimin farkına vardım. Hemen olmaz fakat yavaş yavaş bizzat kendin araştırarak dine dönmez gerekli bunun haricinde ekonomin iyi aklına yatacak bir iş bulup iş kurmanı tavsiye ederim. 3-5 yıl gibi bir sürede hem zihnen hem de bedenen bayağı bir rahatlarsın.

Kendim uzun süreler bu konularda çevremdekilere internet üzerinden ise 200 den fazla kişiye hayat danışmanlığı yaptım. Yaşadığın bu sorunları inan her 100 kişiden en az 30'u yaşıyor tek fark herkes internet ortamında saklanarak yapıyor. Eğer huzur bulmak istiyor isen dini olarak araştırma yapmanı devamında ise aklına yatacak bir iş kurmanı öneririm zaten devamında hayatında ki tüm sıkıntılarının kalktığını göreceksin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,229
Üyeler
140,966
Son üye
Reapolse
Top Bottom