Neler Yeni

Kilo alma ve program

wozly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Selahaddin
Merhabalar, ortalama 16 gündür spora başladım ve ilk ay full body giriyorum, 1. ayın bitmesine az kaldı çokda az olsa geliştiğimi hissediyorum, en azından kendimi sporda daha iyi hissediyorum fakat kilo almam gerekiyor, zargana gibi görünüyorum 1. aydan sonra neler yapmalıyım ve kilo almak için protein tozu önerir misiniz? önerir iseniz hangi marka

Boy : 180 Kilo : 64

The Batman

80+ Silver
Protein tozunu bence gereksiz yer fıstığı ezmesi yulaf mısır patlağı falan iyi gider

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,152
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
Tozu boş ver ondan alacağın proteini başka organik şeylerden al

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Güngör Gönüllü
Merhabalar, ortalama 16 gündür spora başladım ve ilk ay full body giriyorum, 1. ayın bitmesine az kaldı çokda az olsa geliştiğimi hissediyorum, en azından kendimi sporda daha iyi hissediyorum fakat kilo almam gerekiyor, zargana gibi görünüyorum 1. aydan sonra neler yapmalıyım ve kilo almak için protein tozu önerir misiniz? önerir iseniz hangi marka

Öncelikle bir dahiliye'ye randevu al ve hormon, vitamin değerlerine baktır.
Düşük yüksek veya problemli olan ortaya çıktığında gerekli ilaçları kullanmaya başla.
Kendine bir macro besin ve kalori hesaplayacak program indir.
internetten yüksek kalori ve protein oranı yüksek besinleri öğren ve yemeye çalış.
1 kilo alabilmeniz için günlük olarak almanız gereken kalori miktarınızın ortalama 7000 kalori kadar üzerine çıkmalısınız.
Ayda sağlıklı 4 kilo alabilirsiniz, en az 6 ay spora devam etmenizi tavsiye ederim temelin oluşması için tecrübe ile sabittir.
Bölgesel idmanlara 70 kiloya kadar geçmenizi tavsiye etmiyorum ve deadlift squat yapmayın.

wozly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Selahaddin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncelikle bir dahiliye'ye randevu al ve hormon, vitamin değerlerine baktır.
Düşük yüksek veya problemli olan ortaya çıktığında gerekli ilaçları kullanmaya başla.
Kendine bir macro besin ve kalori hesaplayacak program indir.
internetten yüksek kalori ve protein oranı yüksek besinleri öğren ve yemeye çalış.
1 kilo alabilmeniz için günlük olarak almanız gereken kalori miktarınızın ortalama 7000 kalori kadar üzerine çıkmalısınız.
Ayda sağlıklı 4 kilo alabilirsiniz, en az 6 ay spora devam etmenizi tavsiye ederim temelin oluşması için tecrübe ile sabittir.
Bölgesel idmanlara 70 kiloya kadar geçmenizi tavsiye etmiyorum ve deadlift squat yapmayın.
yani 70 kiloya kadar full body olarak mı devam edeyim

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,705
İsim
SANANE

Ben 180'İm 80K yim. Yaşım 14. Şuanfa bile biraz zayıfım. Gerçekten kilo alman lazım.

The Batman

80+ Silver
yulaflı tarifleri denedim fakat midem kaldırmıyor, yarım tabak yedikten sonra midem bulanmaya başlıyor
Sağlıklı ürünler ile kilo almaya çalış cips falan sakın yeme yulaf bayağı iyi oluyor alisirsan olmadı bebe bisküvisi falan yiyenlerde var

Top Bottom