Neler Yeni

Kilo almaya çalışıyorum hangi supllement alınmalı

nayshack

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
barış
Yaşım 15, boyum 172 ve kilom 50 . Bir kaç aydır kilo almaya çalışıyorum fakat becerebilmiş değilim. her gün muzlu sütlü yemişli shake tüketiyorum. Bunların yanına kilo almam için hangi supplementi önerirsiniz.

FatihCevik

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Yaşım 15, boyum 172 ve kilom 50 . Bir kaç aydır kilo almaya çalışıyorum fakat becerebilmiş değilim. her gün muzlu sütlü yemişli shake tüketiyorum. Bunların yanına kilo almam için hangi supplementi önerirsiniz.
@FatihCevik Hocam bu yaşta kullanılması uygun mu?
Gainer kilo aldırıcı supplementtir ancak bu yaşta bence kullanma. Günlük kalori hesabı yap, 500 kalori üstüne koymaya çalış, yağlanmak istemiyorsan kaliteli karbonhidratlar tüket.

nayshack

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
barış
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gainer kilo aldırıcı supplementtir ancak bu yaşta bence kullanma. Günlük kalori hesabı yap, 500 kalori üstüne koymaya çalış, yağlanmak istemiyorsan kaliteli karbonhidratlar tüket.
kaliteli karbonhidrat olarak ne tüketmeliyim

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,245
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Esmer pirinç, yulaf ezmesi, baklagiller (nohut, fasulye, bezelye ), makarna.
Hocam yerken az yer kaplayan ama etkili yiyecek vs. öneriniz var mıdır. Benim de yaklaşık 30 kilo almam lazım boydan ötürü.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Hocam yerken az yer kaplayan ama etkili yiyecek vs. öneriniz var mıdır. Benim de yaklaşık 30 kilo almam lazım boydan ötürü.
@FatihCevik daha iyi bilir.

Ben kendim yulaf ezmesi, muz(tat+lif), kakao(tat), finduk veya badem, biraz bal, süt karışımı içiyorum. Kilo aldım mı hayır. En son çok önceden ölçüldüm ama pek bir farkım yok. Ama enerjim iyi en azından.

30 kilo derken? Boy kaç kilo kaç? Çüşş! Sana çüş diyom da benim de 20 kilo almam lazım :D

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,245
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
@FatihCevik daha iyi bilir.

Ben kendim yulaf ezmesi, muz(tat+lif), kakao(tat), finduk veya badem, biraz bal, süt karışımı içiyorum. Kilo aldım mı hayır. En son çok önceden ölçüldüm ama pek bir farkım yok. Ama enerjim iyi en azından.

30 kilo derken? Boy kaç kilo kaç? Çüşş! Sana çüş diyom da benim de 20 kilo almam lazım :D
hocam boy 190 ancak kilo 60, aslında benim için 80 ideal gibi de başka amaçlarım var.
Doktora felan gittim bildiğim şeyleri anlattı (metabolizman hızlı vs.) diyetisyene gidemedim ama bir türlü.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
hocam boy 190 ancak kilo 60, aslında benim için 80 ideal gibi de başka amaçlarım var.
Doktora felan gittim bildiğim şeyleri anlattı (metabolizman hızlı vs.) diyetisyene gidemedim ama bir türlü.
Benim boy da 188 kilo 63. Bazen havalı görünmek için ortamda yani bir ağırlık koymak için ara sıra boy muhabbeti geçince kendimi 190 diye gösteriyorum. Yalana giriyor ama 2 santim bee

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,245
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Benim boy da 188 kilo 63. Bazen havalı görünmek için ortamda yani bir ağırlık koymak için ara sıra boy muhabbeti geçince kendimi 190 diye gösteriyorum. Yalana giriyor ama 2 santim bee
Ben yuvarlamaktan çok 2 cm daha fazla söylüyorum 192 gibi :D ancak kilo olmayınca yaz kış demeden bol giymek durumunda kalıyorum bıktım artık.

timury

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
timur yalçın
benimde aynı sorunum vardı 4 ayda 6 kilo civarı aldım günde her sabah 4 yumurta kırarak omlet yapıyorum kendime okulada sucuklu tost yapıyorum günde 4 öğun yiyorum.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Ben yuvarlamaktan çok 2 cm daha fazla söylüyorum 192 gibi :D ancak kilo olmayınca yaz kış demeden bol giymek durumunda kalıyorum bıktım artık.
Spor yap. Ben zayıf olsam da hafif kaslı bir yapım var. Dar beden alıyorum. Yakışıyor da bana.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,196
Üyeler
141,681
Son üye
volkaan
Top Bottom