Neler Yeni

Kilo Vermek İsteyenler

Violynn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Efe Özkol
Kilo vermek isteyenler buraya toplanabilir ben de yardımcı olmaya çalışırım istediğiniz gibi soru sorabilirsiniz, tam olarak 13.08.2020 tarihinde kafaya taktım bunu ve not tutmaya başladım her gün kaç kalori aldığımı, spor yürüyüş falan hiçbiri yok eğer siz onları da yaparsanız çok daha kısa sürede daha fazla verirsiniz 13.08 de 84 kiloydum şu an 78 kiloyum. Kısacası bilgisayar başından kalkmadan kilo verdim.

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir
Kilo vermek isteyenler buraya toplanabilir ben de yardımcı olmaya çalışırım istediğiniz gibi soru sorabilirsiniz, tam olarak 13.08.2020 tarihinde kafaya taktım bunu ve not tutmaya başladım her gün kaç kalori aldığımı, spor yürüyüş falan hiçbiri yok eğer siz onları da yaparsanız çok daha kısa sürede daha fazla verirsiniz 13.08 de 84 kiloydum şu an 78 kiloyum. Kısacası bilgisayar başından kalkmadan kilo verdim.
nasıl verdiğini anlatabilirimisin bende kilo vermek istiyorum ( gerçi yaptığın şey sağlıklı kilo verme değildir de hadi neyse )

Violynn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Efe Özkol
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Benimde hafif bir programım var .d

• Beğen
Reaksiyonlar: Ak'f

Violynn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Efe Özkol
nasıl verdiğini anlatabilirimisin bende kilo vermek istiyorum ( gerçi yaptığın şey sağlıklı kilo verme değildir de hadi neyse )
sağlıklı olup olmadığını bilmiyorum, eskiden diyetisyene gittiğimde garip garip yemekler veriyordu yok şu ekmekten şu kadar falan ben de evde kendim yapmak istedim akşam yemeğinde 1 tabak pilav yanına da 3 4 dilim ekmek yiyorsam 1 dilim ekmek yarım tabak pilav yemeye başladım

Top Bottom