Neler Yeni

Kilo Vermek İsteyenler

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
Bencede kilo çok önemli değil ama tabii ki sağlıklı olmak en iyisidir bence.
Ya kilo vermem gerekiyor çünkü 2 yıl önce ayağımdan büyük sakatlandım halen ağrıyor kilo versem ağrılarımın çoğundan kurtulacağım . Bir ara zayıfladığım da baya bi rahatlamıştı o yüzden istiyorum aslında görünüşe çok takmıyorum.

lia shine

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,007
İsim
Hasan
1.67 71-72 kg yaş 13:/
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka zaten gittikçe arttırman lazım. Ben normal şınav çekemiyorum mesela. O yüzden yarı şınav çekiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yarı şınav birde normal şınav çekebilmeni kolaylaştırıyor.
ben şınav çekmeye çalıştıgımda kollarım kırılmıyor sanki kitlenmiş gibi

Squirtle48

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,854
İsim
Metehan Akyalı
Ya kilo vermem gerekiyor çünkü 2 yıl önce ayağımdan büyük sakatlandım halen ağrıyor kilo versem ağrılarımın çoğundan kurtulacağım . Bir ara zayıfladığım da baya bi rahatlamıştı o yüzden istiyorum aslında görünüşe çok takmıyorum.
Bende de bel fıtığı var. 80 kilo 189-190 boylarındaydım. Şuan 105-108 kiloyum. Ayağıma ağrısı bayağı vuruyor tutunca.
Kilo verirseniz oldukça düzelir. Günde 3 öğün 1er tabak ne bulursanız ve ekmeksiz yiyin. Bunun yanında da ufak çaplı spor yapın.
2-3 hafta içinde sonuçlarını ciddi anlamda görmeye başlarsınız bence.

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,735
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Max 40 kilo olan benin ne işi var burda? ._.

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
Bende de bel fıtığı var. 80 kilo 189-190 boylarındaydım. Şuan 105-108 kiloyum. Ayağıma ağrısı bayağı vuruyor tutunca.
Kilo verirseniz oldukça düzelir. Günde 3 öğün 1er tabak ne bulursanız ve ekmeksiz yiyin. Bunun yanında da ufak çaplı spor yapın.
2-3 hafta içinde sonuçlarını ciddi anlamda görmeye başlarsınız bence.
Bu konudan sonra daha ciddi düşünüyorum ya akşam güzel bir program yapıp yarın başlayacağım inşallah . 1 saat yürüdükten sonra ayak şişmeye başlıyor .

Squirtle48

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,854
İsim
Metehan Akyalı
Bu konudan sonra daha ciddi düşünüyorum ya akşam güzel bir program yapıp yarın başlayacağım inşallah . 1 saat yürüdükten sonra ayak şişmeye başlıyor .
Ben kendim programsız uygulamıştım. İlk sayfalarda da yazdım. Ciddi kilo verdim. Tek kusurum spor yapmamamdı. Oda sağlıklı diyet olsun diye yapmanızı tavsiye ediyorum.
Birde bunu programa uyarak düzenli bir şekilde yaparsanız dediğiniz gibi, sizin için çok daha iyi olabileceğini düşünüyorum.
En önemlisi 2 gün sonra bırakmamak bu arada. Onuda demeden geçmiyim. Ben 1 ay yapıp bıraktım. Bırakmasam hedefim 90kilo olduktan sonra sporla beraber 95 kiloya geri çıkmaktı. Ama bıraktım işte. Bırakınca şimdi yapmıyorum üşeniyorum falan. Birde 105+ kilo olmama rağmen göstermediğimden dolayı ciddiye almıyorum pek. Boy kurtarıyor sağolsun bir nebze. 😁
Tabi siz yapmayın kafaya koyduysanız.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
Ben kendim programsız uygulamıştım. İlk sayfalarda da yazdım. Ciddi kilo verdim. Tek kusurum spor yapmamamdı. Oda sağlıklı diyet olsun diye yapmanızı tavsiye ediyorum.
Birde bunu programa uyarak düzenli bir şekilde yaparsanız dediğiniz gibi, sizin için çok daha iyi olabileceğini düşünüyorum.
En önemlisi 2 gün sonra bırakmamak bu arada. Onuda demeden geçmiyim. Ben 1 ay yapıp bıraktım. Bırakmasam hedefim 90kilo olduktan sonra sporla beraber 95 kiloya geri çıkmaktı. Ama bıraktım işte. Bırakınca şimdi yapmıyorum üşeniyorum falan. Birde 105+ kilo olmama rağmen göstermediğimden dolayı ciddiye almıyorum pek. Boy kurtarıyor sağolsun bir nebze. 😁
Tabi siz yapmayın kafaya koyduysanız.
Spor yaparım ya benim azimle ilgili bir problemim yok başlarsam istediğim zamana kadar yaparım önemli bir sorun olmazsa. Tek istediğim saatlerce yürüdükten sonra ayak ağrısı çekmemek onun içinde inşallah zayıflayacağım.

Squirtle48

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,854
İsim
Metehan Akyalı
Spor yaparım ya benim azimle ilgili bir problemim yok başlarsam istediğim zamana kadar yaparım önemli bir sorun olmazsa. Tek istediğim saatlerce yürüdükten sonra ayak ağrısı çekmemek onun içinde inşallah zayıflayacağım.
Haydi hayırlısı diyelim. (y)

Tost Kayaoğlu

80+ Gold
En İyi Cevap
4
cropped image | Good Question | Know Your Meme

Top Bottom