Neler Yeni

Kilo Vermek İsteyenler

Squirtle48

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,854
İsim
Metehan Akyalı
Kilo vermek isteyenler buraya toplanabilir ben de yardımcı olmaya çalışırım istediğiniz gibi soru sorabilirsiniz, tam olarak 13.08.2020 tarihinde kafaya taktım bunu ve not tutmaya başladım her gün kaç kalori aldığımı, spor yürüyüş falan hiçbiri yok eğer siz onları da yaparsanız çok daha kısa sürede daha fazla verirsiniz 13.08 de 84 kiloydum şu an 78 kiloyum. Kısacası bilgisayar başından kalkmadan kilo verdim.
1 ayda kilo. Az vermişsin sanırım. 2 haftada 106'dan 92'ye düşmüştüm. Sonra geri tekrar aldım tabi.
Tecrübemi aktarayım günde 2 öğün ekmeksiz, ne yemek çıkarsa ufak bir tek tabak yiyorsun. O kadar. Onun dışında su.

Ha birde dib not: Düğününüze 2 hafta kalması lazım. Takıma giremeyince mecbur veriyorsunuz. 😁

Violynn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
382
İsim
Efe Özkol
1 ayda kilo. Az vermişsin sanırım. 2 haftada 106'dan 92'ye düşmüştüm. Sonra geri tekrar aldım tabi.
Tecrübemi aktarayım günde 2 öğün ekmeksiz, ne yemek çıkarsa ufak bir tek tabak yiyorsun. O kadar. Onun dışında su.

Ha birde dib not: Düğününüze 2 hafta kalması lazım. Takıma giremeyince mecbur veriyorsunuz. 😁
vayy o da iyimiş arada bi iki kaçamak yaptık ama o da olsun bakalım :D

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir

senin dediğin gibi deniyeceğim sanırım

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Squirtle48

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,854
İsim
Metehan Akyalı
senin dediğin gibi deniyeceğim sanırım
Yani benim yaptığım iş görüyor aslında. Daha önce de diyet yapmıştım 1 ay boyunca yine bu yöntemle işe yaramıştı.

Fakat tek kusuru sağlıklı kilo vermeye girmiyor. Sağlıklı kilo vermek istiyorsanız arkadaşın dediği gibi giren kalori miktarına göre, eş zamanlı olarak sporda yapmanız lazım. Sporsuz sağlıklı diyet zor. Kendi kanaatim.

• Beğen
Reaksiyonlar: Ak'f

Moonlighter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Ahmet
Beyler kalori sayılarak rahat kilo verilir ben de pandemi ilk 3 ayı çok kilo aldım 84kg oldum(175cm boy) günlük 700 ila 800 kalori eksik aldım 71.5kg a akdar düştüm tabi şuan 74 oldum geri ama kalori sayın :D

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
  • Beğen

Violynn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
382
İsim
Efe Özkol
Beyler kalori sayılarak rahat kilo verilir ben de pandemi ilk 3 ayı çok kilo aldım 84kg oldum(175cm boy) günlük 700 ila 800 kalori eksik aldım 71.5kg a akdar düştüm tabi şuan 74 oldum geri ama kalori sayın :D
aynen öyle

• Beğen

Fr4nk1e

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,592
İsim
Mehmet Ali
yok alıştı o anlık yükselmelere
hem fazladan 3 cebim oldu göbek ve göğüs yağlarımın alrına cüzdan vs koyabiliyorum
Kanka oralarada tost makinesi filan koysan dışardayken bile kendine tost yapamaz mısın ?
(!)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka kendi programım bu :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca yarı şınav
Kanka bence asla yeterli değil 5 şınav 5 mekik ama senin bileceğin bir şey.

Top Bottom