Neler Yeni

Kimlik bilgilerim çalındı ne yapmalıyım

user4567

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali Kemal köksal
Arkadaşlar dün flört uygulamasında gezerken bi tane show yaptığını iddia eden sahıs gördüm 21 yaşında olduğunu para karşılığı show yaptığını yazmıştı insta bide telefon numarası bırakmıştı bi anda şeytana uydum nasıl yaptım bende bilmiyorum ama ben bu şahısa instadan msj attım bana hemen paket sundu şu kadar foto video 170 tl diye ben buna parayı yolladım beklemeye başladım beni wp ye çekmeye çalıştı telefon numaramı istedi boş bulundum verdim bana videoları hazırladığını söyledi telefon numarası sayesinde tüm kimlik bilgilerimi öğrenmiş beni tehdit etti 500 tl at yoksa ailene derim diye.de dedim fakat hat babamın üstüne yani kimliklerle ilgili sıkıntı çıkarmı? bişey yapabilir mi ?polise gitmeyi düşünüyorum gidiyim mi? yaptığım şeyin kesinlikle yanlış olduğunu biliyorum ne yapmalıyım?

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,940
İsim
Emre siyah
polise git de kimlik bilgilerinle pek bir şey yapamaz bulmak o kadar zor değil zaten

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,135
İsim
Furkan ŞENGÜL
kanka yanlış anlama ama biz halk içinde böyle insanlara "enai" diyoruz her neyse

öncellikle kimseye bişey söyleyemez sen 500tl atınca 500 daha isticek 500 500 gidecek o yüzden para atma
ailenede bişey söyleyemez yani korkma

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar dün flört uygulamasında gezerken bi tane show yaptığını iddia eden sahıs gördüm 21 yaşında olduğunu para karşılığı show yaptığını yazmıştı insta bide telefon numarası bırakmıştı bi anda şeytana uydum nasıl yaptım bende bilmiyorum ama ben bu şahısa instadan msj attım bana hemen paket sundu şu kadar foto video 170 tl diye ben buna parayı yolladım beklemeye başladım beni wp ye çekmeye çalıştı telefon numaramı istedi boş bulundum verdim bana videoları hazırladığını söyledi telefon numarası sayesinde tüm kimlik bilgilerimi öğrenmiş beni tehdit etti 500 tl at yoksa ailene derim diye.de dedim fakat hat babamın üstüne yani kimliklerle ilgili sıkıntı çıkarmı? bişey yapabilir mi ?polise gitmeyi düşünüyorum gidiyim mi? yaptığım şeyin kesinlikle yanlış olduğunu biliyorum ne yapmalıyım?
Hiç bir şey yapamaz.10 yaşındaki veledi zinalar bile buluyor panelden.

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Mernis Panel Online. Çocuk oyuncağına döndü bu olaylar.

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Hocam benim tek derdim benim ve ailemin kimlik bilgileri bişey yapabilir mi? Bana sadece ailemin adını soy adını yolladı
Ailene mesaj atabilir konuşmalarınızın ss'ini vesaire.

Onun haricinde yaymaktan başka bir şey yapamaz aman aman.

user4567

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali Kemal köksal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ailene mesaj atabilir konuşmalarınızın ss'ini vesaire.

Onun haricinde yaymaktan başka bir şey yapamaz aman aman.
Gece 2 de gerçekleşti olay hala bişey gelmedi ailemin telefonlarına. Yaymak derken ? Yani başka bişey yapamazsa iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Berat
Hocam benim tek derdim benim ve ailemin kimlik bilgileri bişey yapabilir mi? Bana sadece ailemin adını soy adını yolladı

Kabaca sana şunu söyleyeyim o kimlik bilgileri ile bı bok yiyemez , korkmana gerek yok para atarsan dahasini isteye isteye dolandırır bunlara inanma zaten bunlara inanarak hata yapmışsin neyse işine bak

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,480
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
videoları bana at kimlik tespiti yaparız dostum ama videoların ve fotoların tam olması lazım

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,247
İsim
Ahmet Deniz
hocam polise falan gitme, ailene atsın büyük ihtimalle ailenin kim oldugunu bilmiyor çok çekiniyorsan gizliden aile üyelerinin tellerini al o hesabı engelle

Forum Fedaisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
614
İsim
Bahadır
polise suc duyurusunda bulundum yaz korkudan seni her yerden engeller zaten veket

Top Bottom