Neler Yeni

Kingston Fury Beast 8GB 3600 MHz Ram

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
Yani dokuyu yükselttiğim zaman FPS düşüyor gibi hissediyorum hocam ama çok düşüğe çekince FPS rahatlıyor o yüzden 1 tane 8GB daha alıp 24 GB yapasım var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öyle de yapabilirim hocam katılıyorum sana.
Fazladan vereceğiniz parayı bir şekil yine her türlü kazanırsınız ama almak istediğiniz ürünü ne yazık ki ileride aynı fiyata alamazsınız işin özeti bu, para sizin takdir sizin artık. Benim görüşüm tavsiyem bu şekilde. ^^
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.hepsiburada.com/kingsto...rmans-ram-p-HBCV00000E45Z4?magaza=Hepsiburada bunu alacağım fiyatı da düşmüş ay sonu çoğalır baya asgariden dolayı :D
elinizdekiler de aynı bundan ise fiyatı gerçekten çok iyi alın 2 tane hiçbişi fiyatı direk 32 yapın tam yapın cidden bana dua edersiniz yaa :)

Mert Camran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Mert Camran
Fazladan vereceğiniz parayı bir şekil yine her türlü kazanırsınız ama almak istediğiniz ürünü ne yazık ki ileride aynı fiyata alamazsınız işin özeti bu, para sizin takdir sizin artık. Benim görüşüm tavsiyem bu şekilde. ^^
Tavsiyelerin için teşekkür ederim hocam 2 tane alıyorum boş olan 2 slotu da dolduracağım yani toplam 4 Tane ram slotum dolu olacak daha iyi olur diğer oyunlarda filan.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
RAM yükseltmesi yapmak istiyorsanız kit halinde satılan 2x16 GB olanları tercih etmenizi öneririm.

Mert Camran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Mert Camran

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

Mert Camran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Mert Camran

kadirgr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Kadir
Hocam yapılacaksa hiç uğraşmayın direk 32 yapıp rahat edin. Bende bu sene 16 dan 32 ye yükselttim rahat ettim fiyatlar artmadan zorlayın kendinizi 32 yapın geçin bikaç yıl daha rahat edersiniz diye düşünüyorum.
Gerçekten 32 GB Ram beni rahatlattı. Arka planda çalışan uygulamalara çok gözüm takılmıyor artık.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

Mert Camran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Mert Camran

Timci

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Fehim Şalış
Sizdeki RAM'lerle uyumsuzluk sorunları olabilir demek istemiştim. Kesin olur diyemiyorum ama olabilir. En kötü ihtimalle geri iade edersiniz.
Bende 2x8'den 2x16'ya geçtim hocam, kesinlikle öneririm. Aynı zamanda 3x8 yaparsan performans düşüşü bile yaşayabilirsin. Bunun sebebi ise çoğu high-end anakartlar haricinde 2 stick ram'den sonra 3 stick veya 4 stick ram çalıştırmak için frekansları düşürebiliyor.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit