Neler Yeni

Yardım Kingston Fury Renegade SSD Bozuldu

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.
Daha iyi diye 980 PRO yerine 1TB FURY RENEGADE ssd almıştım. Perşembe günü 12 de ilk defa çalıştırdım. Sıfır sistem içerisinde 4 5 saat çalıştı. Pc'yi komple test ettim DL2 CS BF2042 indirdim 10 15 dk test yaptım. Sonra saat 6 gibi kapattım 8 de geri açtım. 11'e kadar işlemci ile uğraştım gece 11'de steam üzerinden oyun indirmeye başladım. Gece 1 de bir sorun yoktu yattım sabah 5'te uyandığımda Steam Epic Games ve diğer uygulamalar açılmıyordu. Bir baktım SSD yok. Ne Bios görüyor ne Aygıt yöneticisi. Çıkardım farklı slotlara taktım yok. 2 tane almıştım 2.yi taktım çalışıyor bir sorun yok. Diyorum ki keşke 980 Pro alsaydım. Güvenimi sarstı şuan 2. Ssd'de beni korkutuyor.

Ekler

• 20230811_094928.jpg
    20230811_094928.jpg
    3.2 MB · Hit: 39

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,583
İsim
Hacı
Daha iyi diye 980 PRO yerine 1TB FURY RENEGADE ssd almıştım. Perşembe günü 12 de ilk defa çalıştırdım. Sıfır sistem içerisinde 4 5 saat çalıştı. Pc'yi komple test ettim DL2 CS BF2042 indirdim 10 15 dk test yaptım. Sonra saat 6 gibi kapattım 8 de geri açtım. 11'e kadar işlemci ile uğraştım gece 11'de steam üzerinden oyun indirmeye başladım. Gece 1 de bir sorun yoktu yattım sabah 5'te uyandığımda Steam Epic Games ve diğer uygulamalar açılmıyordu. Bir baktım SSD yok. Ne Bios görüyor ne Aygıt yöneticisi. Çıkardım farklı slotlara taktım yok. 2 tane almıştım 2.yi taktım çalışıyor bir sorun yok. Diyorum ki keşke 980 Pro alsaydım. Güvenimi sarstı şuan 2. Ssd'de beni korkutuyor.
RENEGADE mi bozuldu 😳
İmkansız gibi bişi bu geçmiş olsun.
Soğutucu LT720 mi?

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
RENEGADE mi bozuldu 😳
İmkansız gibi bişi bu geçmiş olsun.
Soğutucu LT720 mi?
Evet soğutucu LT720. Çok şaşkınım. SSD üstünde Anakartın soğutucu bloğu mevcut. SSD çalışıyor. Bilgisayar görmüyor uygulaması görmüyor ama SSD ısınıyor. Takip ettiğim de 38 dereceyi geçmemişti. Ne oldu neden çalışmıyor anlamış değilim.

heymia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
mERT
fury 2tb kullanıyorum bende bir sorun yaşamadım
cmd yönetici olarak açarak diskpart yazıp enterlayın sonrasında list disk yazın orada gözüküyor mu? Gözükmüyorsa arama çubuğundan disk yönetimini açın orayı kontrol edin o şekilde çıkmazsa şöyle aratın
1691870644017.png

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
fury 2tb kullanıyorum bende bir sorun yaşamadım
cmd yönetici olarak açarak diskpart yazıp enterlayın sonrasında list disk yazın orada gözüküyor mu? Gözükmüyorsa arama çubuğundan disk yönetimini açın orayı kontrol edin o şekilde çıkmazsa şöyle aratın
Alıntıyı görüntüle
Çok geç... Evde değilim ve ürünü abime vermiştim Kingstona ulaştık fatura istediler. Eğer göndermezse haftaya denerim. İnternette hiç düzgün bir yöntem bulamadım ben de ümidimi kesmiştim.

Top Bottom