Neler Yeni

🔥İndirim KIOXIA EXCERIA 500GB M.2 SSD (1700MB/1600MB) 449TL

Ahmet Berat Ak

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ahmet Berat ak
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama,pc aksesuarları,fiyat performans ürünler
Asla alınmaz diyeni anlamıyorum M2 SSD ne bekliyorsun anlamadım 100tl fazla vereceğin M2 SSD ile uçmayacaksin sonuçta düşük bütçe ise alınabilir

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,108
İsim
Hakan
Asla alınmaz diyeni anlamıyorum M2 SSD ne bekliyorsun anlamadım 100tl fazla vereceğin M2 SSD ile uçmayacaksin sonuçta düşük bütçe ise alınabilir
Sadece Hız değil bileşen, ıops farkı da var bizd ebiliyoruz sıralı hızı yüksek olanı önermeyi.

YanCaman

80+
Ben uzun ömürlülük olarakta Kioxia yı bir tık önde görüyorum. Yoksa teknik özellik olarak ucuzunu bulmak mümkün. Yine de tercih meselesi tabii ki.

Ahmet Berat Ak

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ahmet Berat ak
İlgilendiği Kategoriler
Sadece Hız değil bileşen, ıops farkı da var bizd ebiliyoruz sıralı hızı yüksek olanı önermeyi.
Kioxia pny ve Kingston 3 ünü de kullanıyorum aynı anda aldım ve kullanmaya başladım 3 u de farklı bilgisayarlarda şu an sağlık olarak en yüksek olan kioxia yüzde 97 pny 94 Kingston 95 iops hız ve bileşenleri dahil ettiğinde 100 TL fazla verirsin ama kioxia kadar uzun ömürlü kullanamazsın eğer kısık bir bütçe varsa bence en önemli kriter uzun ömürlülük olmalı

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,111
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess

YanCaman

80+
Kioxia pny ve Kingston 3 ünü de kullanıyorum aynı anda aldım ve kullanmaya başladım 3 u de farklı bilgisayarlarda şu an sağlık olarak en yüksek olan kioxia yüzde 97 pny 94 Kingston 95 iops hız ve bileşenleri dahil ettiğinde 100 TL fazla verirsin ama kioxia kadar uzun ömürlü kullanamazsın eğer kısık bir bütçe varsa bence en önemli kriter uzun ömürlülük olmalı
Kontrolcü ve nand bellek olarak daha kaliteli diye biliyorum ben de.

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,108
İsim
Hakan

Ahmet Berat Ak

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ahmet Berat ak
İlgilendiği Kategoriler
Dalga geçitorsun galiba tırtlayan model mi CS3030'dan iyi illaha anlamız için ürüne çöp mü dememiz lazım kötü iştec, @RevenKalr canlı örneği bunun
Sen anlamak istemiyorsun galiba ulan bende kullanıyorum bak bir arkadaşım değil bir dostum değil birisi değil ben kullanıyorum hiç bir sıkıntısı yok illaha sana 3 yıl boyunca karşısında oturup ssdlerin videosunu mu çekelim onu mu istoyorsun

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,108
İsim
Hakan
Sen anlamak istemiyorsun galiba ulan bende kullanıyorum bak bir arkadaşım değil bir dostum değil birisi değil ben kullanıyorum hiç bir sıkıntısı yok illaha sana 3 yıl boyunca karşısında oturup ssdlerin videosunu mu çekelim onu mu istoyorsun
@RevenKalr elinde patladı SSD, Kontrolcü,Nand,IOPS-Ardışık Hızları SX8100-CS3030'a göre daha kötü çoğu yerde sorunlu diye geçiyor ve sorun çok fazla yaşanıyoe, 450tlyi çöp etmek istiyorsan al, somut kaynaklarla gel 3 yıl boyunca ssd başında mı durayım? Bahanelere tokuz.

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,085
İsim
Lydranx
Siz Kullanıyorsunuz Diye , Bu o Ürünün Sıkıntılı Olduğu Gerçeğini Değiştirmez.

YanCaman

80+
Kioxia gibi bir Toshiba markasın da sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. Mutlaka örneği vardır bir kaç tane ama genel değildir diye düşünüyorum. Akakçeden 500gb m2 ssd lere baktığımda bu model bu fiyatla orta veya düşük bütçeli sistemlere mantıklı geldi benim için. İsteyen değerlendirir tabii ki boş tartışmalara gerek yok diye düşünüyorum. Netice de depolama ve hız olarak fiyat farkı varsa malzeme kalitesi de vardır mutlaka.

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,085
İsim
Lydranx
Kioxia gibi bir Toshiba markasın da sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. Mutlaka örneği vardır bir kaç tane ama genel değildir diye düşünüyorum. Akakçeden 500gb m2 ssd lere baktığımda bu model bu fiyatla orta veya düşük bütçeli sistemlere mantıklı geldi benim için. İsteyen değerlendirir tabii ki boş tartışmalara gerek yok diye düşünüyorum. Netice de depolama ve hız olarak fiyat farkı varsa malzeme kalitesi de vardır mutlaka.
Toshiba'nın SSD'lerinde Çok Sıkıntı Yaşayan duydum
https://www.vatanbilgisayar.com/ocz-240gb-tr200-serisi-sata-3-0-ssd-555mb-okuma-540mb-yazma-.html
Hatta Bu SSD Milletin Belası Olmuştu. Markaya Göre Yorum Yapmamak Lazım.

Top Bottom