Neler Yeni

Kısa vadeli yatırım önerisi

Jagexx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Ali Kemal HANCI
25.000₺ param var, DA' nin bir sonraki çıkartacağı sistemi almak istiyorum, ne zaman çıkartacağını bilmediğim için kısa süreli, zamlara karşı bir nebze de olsa paramı korumak için yatırım yapmak istiyorum.
Çıkarttığı anda alabilmek için vakit kaybetmeden parayı hesabıma almam gerekiyor.
Neye nasıl yatırım yapabilirim?

RivyalıGeraltt

80+ Bronze
25.000₺ param var, DA' nin bir sonraki çıkartacağı sistemi almak istiyorum, ne zaman çıkartacağını bilmediğim için kısa süreli, zamlara karşı bir nebze de olsa paramı korumak için yatırım yapmak istiyorum.
Çıkarttığı anda alabilmek için vakit kaybetmeden parayı hesabıma almam gerekiyor.
dolar

Monaarch

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Ömer
altın

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
zannetmem hocam yakın zamanda sistem çıkacak gibi durmuyor altın ise çıkmaya devam ediyor
24 ayarmı olmalı en az zarar ettiren hangisi bendede var 30k duruyor tlde dolar alıcam 1 lira artsa anca satarken yatırdıgım parayı alırım heralde

Monaarch

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Ömer
24 ayarmı olmalı en az zarar ettiren hangisi bendede var 30k duruyor tlde dolar alıcam 1 lira artsa anca satarken yatırdıgım parayı alırım heralde
1 gr lık külçeler oluyor 24 ayar onlar zaten bütçene göre 5 ve 10 ar gramlık alırsan onlar çok az zarar ediyor

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
1 gr lık külçeler oluyor 24 ayar onlar zaten bütçene göre 5 ve 10 ar gramlık alırsan onlar çok az zarar ediyor
öyle yapayım olmadı bide o altını sistem çıkacağını önceden söylerlermi bozdurmak lazım sıcak para olsa hemen alırsında çıkacağını bilsen gidip bozdudursun ondanda çekiniyorum açıkcası

Jagexx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Ali Kemal HANCI
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
zannetmem hocam yakın zamanda sistem çıkacak gibi durmuyor altın ise çıkmaya devam ediyor
Tamamdır
Mesaj otomatik birleştirildi:

öyle yapayım olmadı bide o altını sistem çıkacağını önceden söylerlermi bozdurmak lazım sıcak para olsa hemen alırsında çıkacağını bilsen gidip bozdudursun ondanda çekiniyorum açıkcası
Bende onu düşünüyorum, çıkan sistem anında tükeniyor, ben bozdurayim diyene kadar bitermi acaba

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
Tamamdır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende onu düşünüyorum, çıkan sistem anında tükeniyor, ben bozdurayim diyene kadar bitermi acaba
anca çıkmadan 1 gün önce yarın çıkacak demelilerki sabahtan bozdurasın yoksa bi anda atarlarsa sistemi yetişemen kartta dursa para gene anında çekersin bu seferde eriyor elimde tutuyom öyle 40 kuruş arttı 4 günde dolar alsaydım ama alsam bu sefer 1 tl artması lazımki aynı paraya satayım falan filan

mheethown

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Andaç Oral
İnternet bankacılığı üzerinden altın alırsan dediklerini yaşamazsın.

jouly

80+ Bronze
İnternet bankacılığı üzerinden altın alırsan dediklerini yaşamazsın.
doğru fakat mobil bankacılıktan alınan işlemlerin kesim ücreti fazla oluyor.Gramı fiziksel olarak alması kar/zarar bakımından daha mantıklı ama sistemi ne zaman çıkartacağı bilinmediği için sıkıntı da olabilir.

mheethown

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Andaç Oral
doğru fakat mobil bankacılıktan alınan işlemlerin kesim ücreti fazla oluyor.Gramı fiziksel olarak alması kar/zarar bakımından daha mantıklı ama sistemi ne zaman çıkartacağı bilinmediği için sıkıntı da olabilir.
Valla hocam Türkiye şartlarında kesintisiz iş yapmak zaten zor ama altını al evde tut sistem çıktı koş bozdur telaşı yapmaktansa alsın kafası rahat olsun. Bana göre de fiziki altın iyidir.

Top Bottom