Neler Yeni

Kız arkadaş ile İstanbul'da eğlenceli aktivite önerisi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Oğuzhan Kılıç
Biliyorum herkesin eğlendiği şeyler farklıdır fakat hem ekonomik hem de eğlenmek, saçmalamak için aktivite önerir misiniz? Siz arkadaşlarınızla nasıl eğleniyorsunuz?

Byte

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
Burak B
Müzeye gidebilirsiniz. İstanbul Arkeoloji müzesi, Rahmi KOÇ müzesi öneririm.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,417
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Hocam bütçeye ve imkana bağlı. Şahsen biz Beylikdüzü Esenyurt çevresindeyiz. Aileden dolayı pek uzağa gidemiyoruz. Bence tabii ne kadardır birlikte olunduğuna bağlı ama biz şahsen en ufak şeyleri eğlence haline getiriyoruz. Mesela bir kafeye oturup karşılıklı kitap okumak, saçmalama konusunda da kız arkadaşıma makyaj yapmayı deniyorum komik oluyor eğleniyoruz. Origami yapıp birbirimize hediyeler hazırlıyoruz. Tamamen aslında kişiliğinize bağlı. Giyim mağazasına gidip çift kombinleri yapıp deniyoruz. Denemesi bedava sonuçta.

Zaten siz de bilirsiniz bir şeyi eğlenceli kılan o şeyin kendisi değil yanınızdaki olduğundan ortalama bir AVM'nin sunduğu bedava her şey eğlencedir aslında.
Ama imkanınız varsa arkadaşların dediği gibi müze gezmek, galata kulesi taraflarında sokakların arasında kaybolmak takıcı gezmek gibi şeyler de deneyebilirsiniz.
Boğazda gemiye binebilirsiniz hani şu akbil basılan. Beraber yeni bir şey yemeyi deneyebilirsiniz. Veya evden bizzat bir şey hazırlayıp ortak bir yerde buluşup tadım testi yapmayı deneyebilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
493
İsim
ragnar oğlu tarkan
go kart kısa sürsede ilk deneyim için güzel olabilir pese gitmek de oldukça makul güzel bir mekan olursa

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,976
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Manzarası güzel bir bankta oturmak.
Başını sol omzuna yaslasın ve sen de ona sarıl. Eğer gerçekten birbirinizi seviyorsanız gayet güzel bir aktivite olacaktır.

Yaşanmışlıklar silsilesine bürünmüş yazılarla..

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,832
İsim
göksel yurtcan
Hocam bütçeye ve imkana bağlı. Şahsen biz Beylikdüzü Esenyurt çevresindeyiz. Aileden dolayı pek uzağa gidemiyoruz. Bence tabii ne kadardır birlikte olunduğuna bağlı ama biz şahsen en ufak şeyleri eğlence haline getiriyoruz. Mesela bir kafeye oturup karşılıklı kitap okumak, saçmalama konusunda da kız arkadaşıma makyaj yapmayı deniyorum komik oluyor eğleniyoruz. Origami yapıp birbirimize hediyeler hazırlıyoruz. Tamamen aslında kişiliğinize bağlı. Giyim mağazasına gidip çift kombinleri yapıp deniyoruz. Denemesi bedava sonuçta.
siyah poşet varmı hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,746
Üyeler
152,320
Son üye
Yusufyanar
Top Bottom