Neler Yeni

Kız Arkadaşımı Çok Düşünmeye Başladım Ne Yapmalıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Alperen
aynıyız kanka ben gerçekten mutlu olsam da tükendim. hayatını onun eline verme ama kararlarına da saygı duy.
Hocam hayatı onun eline verme kısacası kaba tabirle g*tunu kaldırma demek istiyorsun ya ne yapmalıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Talha
Hocam hayatı onun eline verme kısacası kaba tabirle g*tunu kaldırma demek istiyorsun ya ne yapmalıyım?
dostum aradan çok geçti hâlâ cevap arıyor musun bilmiyorum ama dediğim bi bakımdna öyle demek. yani hayatındaki kendi seçimlerin için ona danışma arkadaşlarla dışarı çıkmak oynadığın oyun sosyal medyan vs.

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Alperen
dostum aradan çok geçti hâlâ cevap arıyor musun bilmiyorum ama dediğim bi bakımdna öyle demek. yani hayatındaki kendi seçimlerin için ona danışma arkadaşlarla dışarı çıkmak oynadığın oyun sosyal medyan vs.
eyvalah kral halettim çok şükür devam ediyoruz cevabın için teşekkür ederim

Pukiina

80+ Bronze
Merhaba bugun sizlere bir sorunumu anlatacağım Sorunum şuı ki kız arkadaşımı çok düşünmeye başladım ve çok takılıyorum mesela örneğin bişr mesaj yazıyor niye kısa yazdı niye böyle bir müzik attı diye saçma sapan takılıyorum ve kız da bu durumuma üzülüyor niye böyle yapıp böyle kötü düşünüyorsun diye ne yapmalıyım?
dengeli gitmeye çalış çünkü bir süre sonra karşındaki önemsenmemeye başladığında, sadece sen üzülüyorsun bu durum da insanı bir süre sonra yıpranış moduna geçiriyor ne hızlı ne yavaş her şeyi denge de tumak önemli

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,207
İsim
Sarp Yılmaz
Merhaba bugun sizlere bir sorunumu anlatacağım Sorunum şuı ki kız arkadaşımı çok düşünmeye başladım ve çok takılıyorum mesela örneğin bişr mesaj yazıyor niye kısa yazdı niye böyle bir müzik attı diye saçma sapan takılıyorum ve kız da bu durumuma üzülüyor niye böyle yapıp böyle kötü düşünüyorsun diye ne yapmalıyım?
Hoşgeldin sen de aramıza kardeşim bak baştan dön bu yoldan sakın fazla ilgi sürekli düşünme mesaj cicim micim tatlı övgü lafları falan yapıp yiyeceğin tekmeyi hazırlama.
kendi akışına bırak

Starlex

80+ Silver
Yapmayacaksın kendinde biliyorsun saçma sapan olduğunu (forumda ek iş olarak aşk doktorluğuna başladım bu gidişle)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hoşgeldin sen de aramıza kardeşim bak baştan dön bu yoldan sakın fazla ilgi sürekli düşünme mesaj cicim micim tatlı övgü lafları falan yapıp yiyeceğin tekmeyi hazırlama.
kendi akışına bırak
Hocam hatırlıyormusun veya siz varmıydınız bilmiyom ama geçende böyle bi eleman vardı sonra yok kız onu üzülmesin diye sevmiş falan bencede haklısınız akışa bırakmak lazım forumdada bu aşk olayları iyice arttı forum forum değil okul itiraf sayfasına döndü

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,207
İsim
Sarp Yılmaz
Yapmayacaksın kendinde biliyorsun saçma sapan olduğunu (forumda ek iş olarak aşk doktorluğuna başladım bu gidişle)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam hatırlıyormusun veya siz varmıydınız bilmiyom ama geçende böyle bi eleman vardı sonra yok kız onu üzülmesin diye sevmiş falan bencede haklısınız akışa bırakmak lazım forumdada bu aşk olayları iyice arttı forum forum değil okul itiraf sayfasına döndü
Valla hayat yorgunluğundan hatırlayamadım şu an ama ben verdiğim tavsiyeyi tamamen kendi 7-8 ay önce yaşamış olduğum tatsız tecrübe'den dolayı verdim aynı hataya sen düşme diye bile bile biri bu yolu gitsin istemem.

eneskaya6

80+ Silver
Sana bir dostun olarak yasamis gecirmis abin olarak tavsiye vereyim. Bir erkek eşinin ustune çok düşerse hep merak edip hep ilgisini durmadan verirse hissetirrse bu kadında artık soğumaya neden oluyor. Bu ilgiyi bu didiklemeyi kadın erkege yapmali normalde(insanın psikolojisini bozmayacak duzeyde) ciddi söylüyorum en iyi asiri yakin harika uyumlu esinde olsa yeri gelecek kafana göre hareket yapacan o düşünecek acaba bana neden sormadi vs diye. Sen ona aralikli zamanlarla kafasina soru işareti birakacan ki o hep güncel taze seylerle sana ilgi gösterip iliskiyi canli tutsun. Ama sen onun arkasinda hep olursan sıkılır ve seni peçete gibi atar. Belki sacma gelir boyle sey olur mu dersin ne anlatiyorsun diyebilirsin ama eninde sonunda ins yasamazsin ya yasarsin ya da çevrende görürsün .

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,031
Üyeler
156,266
Son üye
MUHAMMED25
Top Bottom