Neler Yeni

Hoşlandığım Kız Bana Kankacım Dedi Ne Yapmalıyım ?

Besim Tibuk

80+ Gold
Durum güncellemesi bugün kız sürekli yanıma geldi konuşmaya çalıştı sonra engellemediğini falan söyledi. Bende hafif soğukumsu davrandım neden konuşmuyon benle küstüm falan dedi sakaciktan. Sonra kalemligimi falan ittirdi böyle benle uğrasiyo kendince. Bende artık soğuk yapmakta abartıya kacmamak icin bisiler sordum ders hakkinda. Şimdi friendzonedan kurtuldum gibi yani
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sanırım friendzonedan kurtuldum gibi
ho

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,555
İsim
Samet Kaya
Problem değil de artık bu iş zor gibi :/ ( bi kez de hoşlandığımızda tutsun be bi kez )
kankam aslında sorun tutup tutmaması değil loto oynamıyosun ki kendinde bazı şeyleri değiştirmen için sana bir fırsat aslında bunlar o yüzden daha olgun daha zeki daha kurnaz hamleler yaparsın ileride kurnazdan kasıt fesatlık değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Halil
kankam aslında sorun tutup tutmaması değil loto oynamıyosun ki kendinde bazı şeyleri değiştirmen için sana bir fırsat aslında bunlar o yüzden daha olgun daha zeki daha kurnaz hamleler yaparsın ileride kurnazdan kasıt fesatlık değil
Bu gün varya bir şey fark ettim o kadar yalnızmışım ki kimse derdimi dinlemiyormuş. Cidden anlattığım kişiler hiç dinlemiyor her zaman çok ve boş konuşuyormuşum. Bazen çok konuştuğum için umursanmadığımı hissettim. Yani anlıycağın gözüm açıldı. Sosyal medyalardan uzaklaştım instagram snapchat v.s hepsini sildim kendimi geliştirmek için çabalıyorum. Derslerime odaklandım ne biliyim kendime zaman ayırıyorum. Ve artık insanlarla konuşmamaya başladım. Susmaya başladım. Bilmiyorum sadece susasım geliyor.konussam da artik kimsenin umrunda olmadığını fark ettim. Bir yandan ex ile olan onca şey akljma geliyor bir yandan kendimi frenliyorum üzülmemeye çalışıyorum. Yani anlayacağın artık kafayi yemek üzereyim..

Top Bottom