Neler Yeni

Kız arkadaşınız sormadan festivale gidebilirmi?

Sebastian Szymanski

80+ Silver
Kız arkadaşım ile buluşmak için yarin iş yerinden zorla izin aldım ve yarın buluşmak için plan yaptık. Kız arkadaşım az önce yarın arkadaşı ile festivale gideceğini ve bizim sadece 1 saat buluşabilecegimizi söyledi sorun yok dedim sonra keşke sorsaydin dedim senden izin almam böyle bir şey için alt üstü festivale gideceğim kız arkadaşımla gideceğimi haber veririm o kadar dedi sizce bu mantıklı mı sevgilsii olduğum için ya da yarın için plan yaptık en azından onun için izjn alması gerekmiyor mu?

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Kız arkadaşım ile buluşmak için yarin iş yerinden zorla izin aldım ve yarın buluşmak için plan yaptık. Kız arkadaşım az önce yarın arkadaşı ile festivale gideceğini ve bizim sadece 1 saat buluşabilecegimizi söyledi sorun yok dedim sonra keşke sorsaydin dedim senden izin almam böyle bir şey için alt üstü festivale gideceğim kız arkadaşımla gideceğimi haber veririm o kadar dedi sizce bu mantıklı mı sevgilsii olduğum için ya da yarın için plan yaptık en azından onun için izjn alması gerekmiyor mu?
Biraz sert üslupla cevap vermiş gibi ama haklı yani bunun için neden haber versin o zaman tuvalete gidince de sana haber versin ne dersin??

Düzenleme: Olayı çok yanlış anlamışım kız tamamen haksız. Adam gibi okumadığım için kusurabakmayın hocam

Son düzenleme:

fruko.gzz

80+ Bronze
Seninle bir planı varsa gidip başlamasıyla plan yapmasi hoş değil.

RONALDINHO

80+ Silver
Biraz sert üslupla cevap vermiş gibi ama haklı yani bunun için neden haber versin o zaman tuvalete gidince de sana haber versin ne dersin??
Plan yapmışlar ya hani çocuk zorla izin almış ondan olabilir.
Direkt ayrıl muhtemelen yaşlar 19 zaten. Şimdi ayrılmazsan 2 ay sonra ayrılacaksın.

Sebastian Szymanski

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunun için haber vermesine gerek yok zaten ama şöyle bir şey var bu kız biz buluşalım diyince annem dışarı çıkmama izin vermiyor diyor ama bu kız arkadaşına gelince annesi izin veriyor bunu da geçtim yarın için planımız vardı en azından bunun için sorması gerekmezmi

Vesselam

80+
Kardeşim direkt ayrıl ama bu mevzuyu bahane etme sakın. Artık eskisi gibi hissetmiyorum vs dersin nedenini sorarsa. Ayrilmazsan çünkü yakında o seni terkedecek. En azından sen bitirmiş ol işi. Bı kız böyle davranıyorsa seni sevmiyordur çok net.

Dave Mustaine

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
icazet almadan gidemez kardesim o ne oyle

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Plan yapmışlar ya hani çocuk zorla izin almış ondan olabilir.
Direkt ayrıl muhtemelen yaşlar 19 zaten. Şimdi ayrılmazsan 2 ay sonra ayrılacaksın.
Ben orayı tam olarak anlamadım yani simdi çocuk zorla işten izin almış yarın kız arkadaşıyla vakit geçirebilsin diye kız o gün kız arkadaşıyla mı buluşmaya karar vermiş?

J.Sparrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,418
İsim
Emir Bayram
Bunun için haber vermesine gerek yok zaten ama şöyle bir şey var bu kız biz buluşalım diyince annem dışarı çıkmama izin vermiyor diyor ama bu kız arkadaşına gelince annesi izin veriyor bunu da geçtim yarın için planımız vardı en azından bunun için sorması gerekmezmi
Kardeşim üzüce haberi vermek bana düşer.Kızdan ayrılman gerekiyor neden diye sorma bile seni aldatıyor olma ihtimali bile çok yüksek.Sizin plan yaptığınız gün gidip kız arkadaşı ile (şüpheli) buluşuyorsa seni zaten umursamıyordur.

Rulep

80+ Gold
Soru başlığı yanlış olmuş detayı inince kız hatalı. Senin bu kızla daha önce de mevzu olmuştu galiba bundan olmaz gibi de hayırlısı bakalım

Sebastian Szymanski

80+ Silver
Başlığı uzun tutmayayim diye.
Bu kızla çok mevzum oldu da sırf üzülmesin diye durdum hep vakti geldi artık

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,068
Üyeler
154,855
Son üye