Neler Yeni

Kız kardeşim tuvalet kağıdı yiyor

N-sar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Ensar Demirkaya
Instagram
ensar_demirkaya
Steam
N-sar
Arkadaşlar daha önceden bana çok ufak parça koparıp yediğni söylemişti ona sana zarar verebilir bir daha yapma demiştim ama olayı çok büyütmüş 2-3 sayfa tuvalet kağıdı yiyordu az önce 2. sınıfa gidiyor 8 yaşında
bu huyundan vaz geçmesi için ne yapabilirim anneme söyliyeyim diyorum kendi içimden ama ona söz verdim soylemeyeceğim diye çünkü o gizli bir şey yaptığı zaman hep bana söyler olurda ben anneme soylersem bana güveni sarsılır ve kendine zarar verecek bir şey yapıp bana söylemez diye korkuyorum ne yapmalıyım sizce? (Ben abisiyim) Güncelleme:Arkadaşlar durumu detaylıca aileme ilettim onlar uygun bir dille anlatacklardır ona eğer durum hastılık seviyesine geldi ise uzmanlara başvururuz önerileriniz için çok teşekkür ediyorum iyi forumlar iyi günler hepinize

Son düzenleme:

2mApoo

80+ Silver
Arkadaşlar daha önceden bana çok ufak parça koparıp yediğni söylemişti ona sana zarar verebilir bir daha yapma demiştim ama olayı çok büyütmüş 2-3 sayfa tuvalet kağıdı yiyordu az önce 2. sınıfa gidiyor 8 yaşında
bu huyundan vaz geçmesi için ne yapabilirim anneme söyliyeyim diyorum kendi içimden ama ona söz verdim soylemeyeceğim diye çünkü o gizli bir şey yaotığı zaman hep bana söyler olurda ben anneme soylersem bana güveni sarsılır ve kendine zarar verecek bir şey yapıp bana söylemez diye korkuyorum ne yapmalıyım sizce? (Bende abisiyim)
Afied

NespaY

80+ Silver
bu huyundan vaz geçmesi için ne yapabilirim anneme söyliyeyim diyorum kendi içimden ama ona söz verdim soylemeyeceğim diye çünkü o gizli bir şey yaotığı zaman hep bana söyler olurda ben anneme soylersem bana güveni sarsılır ve kendine zarar verecek bir şey yapıp bana söylemez diye korkuyorum ne yapmalıyım sizce? (Bende abisiyim)
Ailene kesinlikle danış ve bir psikiyatriste götürün sağlığı daha önemli.

Besim Tibuk

80+ Gold
Hocam zenginlik göstergesidir.
Yine de profesyonal yardım alın.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
bu huyundan vaz geçmesi için ne yapabilirim anneme söyliyeyim diyorum kendi içimden ama ona söz verdim soylemeyeceğim diye çünkü o gizli bir şey yaotığı zaman hep bana söyler olurda ben anneme soylersem bana güveni sarsılır ve kendine zarar verecek bir şey yapıp bana söylemez diye korkuyorum ne yapmalıyım sizce? (Ben abisiyim)
söylemen bencede çok doğru değil. neden böyle yaptığını düşün bence

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,334
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Kardeşim çocuk oyuncağı mı bu sağlık yanı birde tuvalet kağıdı olan yerde hijyen mi olur ailene söyle şakası yok bu işin

şakşukacı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
675
İsim
Hasan Erener
bu huyundan vaz geçmesi için ne yapabilirim anneme söyliyeyim diyorum kendi içimden ama ona söz verdim soylemeyeceğim diye çünkü o gizli bir şey yaotığı zaman hep bana söyler olurda ben anneme soylersem bana güveni sarsılır ve kendine zarar verecek bir şey yapıp bana söylemez diye korkuyorum ne yapmalıyım sizce? (Ben abisiyim)
Söz verseniz bile söz konusu sağlık bu yüzden ailene söylemelisin. Ve bir profesyonele danışın.

N-sar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Ensar Demirkaya
Instagram
ensar_demirkaya
Steam
N-sar
Ailene kesinlikle danış ve bir psikiyatriste götürün sağlığı daha önemli.
Aileme söylemek istemiyorum çünkü o kötü ya da gizli bir şey yaptığı zaman sadece bana söylüyor eğer anname ya da babama soylersem bana bir daha kötü bir şey yapınca soylemez diye korkuyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

annene babana söylemelisin. profesyonel yardım almalı.
Aileme söylemek istemiyorum çünkü o kötü ya da gizli bir şey yaptığı zaman sadece bana söylüyor eğer anname ya da babama soylersem bana bir daha kötü bir şey yapınca soylemez diye korkuyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,406
Üyeler
156,921
Son üye
Nameless1
Top Bottom