Neler Yeni

Kız kardeşim tuvalet kağıdı yiyor

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
Arkadaşlar daha önceden bana çok ufak parça koparıp yediğni söylemişti ona sana zarar verebilir bir daha yapma demiştim ama olayı çok büyütmüş 2-3 sayfa tuvalet kağıdı yiyordu az önce 2. sınıfa gidiyor 8 yaşında
bu huyundan vaz geçmesi için ne yapabilirim anneme söyliyeyim diyorum kendi içimden ama ona söz verdim soylemeyeceğim diye çünkü o gizli bir şey yaotığı zaman hep bana söyler olurda ben anneme soylersem bana güveni sarsılır ve kendine zarar verecek bir şey yapıp bana söylemez diye korkuyorum ne yapmalıyım sizce? (Ben abisiyim)
tuvalet kağıdının fiyatını gössterebilirsin (!) boşverde bence ailene söyle

N-sar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Ensar Demirkaya
Instagram
ensar_demirkaya
Steam
N-sar
Bu durumu ailene anlatmadığın için kardeşinin başına bir şey geldiğinde çekeceğin vicdan azabıyla baş edebileceğini düşünüyorsan söyleme. Ağabeyi ya da ablası olarak konu ne olursa olsun kardeşini korumak zorundasın. Kardeşin gizli gizli abur cubur yemiyor, midesine zor belki de hiç sindiremeyeceği maddeler sokuyor.
Hocam piskolojisi çok garip arkadaşlarından her duyduğunu gerçek sanıyor konuyu açmadan önce bana şöyle dedi:Arkadaşlarım söyledi bir kadın varmış oje içiyormuş kadına hiç bir şey olmamış banada bir şey olmaz.Dedi

MasterOfPuppets

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Gokhan
Çok uzatmadan alışkanlıkları konusunda destek almasını sağlamalısınız. O yüzden bir şekilde ebeveynlerinizine iletseniz bile baskın şeklinde görmelerini sağlamalısınız siz ortamda yokken vs. ters tepme ihtimalini az da olsa ortadan kaldırmış olursunuz.

sa9a

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Hasan Demir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon ve Uygulama Yazılımı
Kardeşim yapacağın tek şey uzun uzadıya karşına alıp konuşmak olur. Neden yaptığını detaylıca öğren, yapmaması için çözüm üret ve önlem al. Durum devam ederse tehdit et ki yapmaması için teşvik olsun. Güveninin kırılması sağlığına etki etmesinden daha vahim olamaz herhalde. Eğer baş edemiyorsan ailene danış, senden daha olgun kararlar vereceği kesin.

REXX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Hamza Karakuş
Arkadaşlar daha önceden bana çok ufak parça koparıp yediğni söylemişti ona sana zarar verebilir bir daha yapma demiştim ama olayı çok büyütmüş 2-3 sayfa tuvalet kağıdı yiyordu az önce 2. sınıfa gidiyor 8 yaşında
bu huyundan vaz geçmesi için ne yapabilirim anneme söyliyeyim diyorum kendi içimden ama ona söz verdim soylemeyeceğim diye çünkü o gizli bir şey yaotığı zaman hep bana söyler olurda ben anneme soylersem bana güveni sarsılır ve kendine zarar verecek bir şey yapıp bana söylemez diye korkuyorum ne yapmalıyım sizce? (Ben abisiyim)
De onu yiyince o hep midemde kalacak fln birşeyler uydurarak korkutursan birdaha yapmaz

GodlyPain

80+ Bronze
Ailene söylemeyerek kız kardeşine zarar veriyorsun. Derhal ailene söylemeli ve bir doktordan yardım almalısın.
Konuşarak çözülecek bir şey değil bu

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,265
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
kesinlikle söyle ailene

nameup623

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Serkan
Kardeşim bu bir hastalık ismide pika sendromu bir şekilde doktora götürmelisin

N-sar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Ensar Demirkaya
Instagram
ensar_demirkaya
Steam
N-sar
Arkadaşlar durumu detaylıca aileme ilettim onlar uygun bir dille anlatacklardır ona eğer durum hastılık seviyesine geldi ise uzmanlara başvururuz önerileriniz için çok teşekkür ediyorum iyi forumlar iyi günler hepinize

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Ahmet Can Turhan
Discord
Dvlogsyt#4867
Umarım sorunun çözülür dostum çok zorlayıcı bir durum...

Top Bottom