Neler Yeni

kız meselesi var ne yapayım

StarWars

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Ural
İlgilendiği Kategoriler
İşlemci, ekran kartı, müzik, futbol.
Bi kız var abi ben kışın sürekli konuşurduk eğlenirdik kısacası iyiydik. Ben 1 ay önce bir rüya gördüm komik gelebilir size okurken rüyamda intihar ettiğini gördüm zaten içten içe biraz seviyordum sonra rüya gördüm soğuk ter dökerek uyandım dedim sen bu kızı seviyon yardır. Ne yazsam like atmaktan başka bir şey yapmıyor, haftaya doğum günü var bir planım var onla ilgili bu ayda ben söylerim ama bi anda bu soğukluğa geçmesinin nedenini hiç anlamadım. Yaş(17).

StarWars

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Ural
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Sadece yazıyla olmaz. O kıza bir günde en az 10 kişi yazıyordur, senin fark yaratman lazım. Reelde güzel bir etkinliğe veya bir yemeğe falan davet et, orada muhabbeti ilerlet.

StarWars

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Ural
İlgilendiği Kategoriler
Sadece yazıyla olmaz. O kıza bir günde en az 10 kişi yazıyordur, senin fark yaratman lazım. Reelde güzel bir etkinliğe veya bir yemeğe falan davet et, orada muhabetti ilerlet.
Onu denedim, gel bir yerlere gidelim diye bana yalan söylemiş sanki tatilde olabilirim demişti 1.5 hafta oldu hala istanbulda aynı yerde oturuyoz.

buroxit

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
Terkedilmiş İsmetpaşa Mah. Bayrampaşa / İstanbul
İsim
Bahtiyar Sözkesen
Instagram
instagram.com/profiles/buroxit
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199031367267
üsttekinin de dediği gibi bu karşı cinsler her senle soğuduğunda iki şey meydana gelir ya manit yapmıştır yada seni artık sevmiyor (nedeni birsürü şey olabilir)

o yüzden yitik biri olmaktan vazgeç ve yeni bir gız bul.

Ayrıca biraz tawsiye verim alfa erkek rolü oyna. mesela sevmediğin kızlar seni gıcık edecek şekilde konuşursa onları sustur ve domine et. Gıcık gızlar dışında diğerlerini etkiler. (NOT: gıcık gızları senin gız arkadaşın tanımamalı yada nefret ettiği olmalı yoksa sıkıntı çıkar.)

StarWars

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Ural
İlgilendiği Kategoriler
Sadece yazıyla olmaz. O kıza bir günde en az 10 kişi yazıyordur, senin fark yaratman lazım. Reelde güzel bir etkinliğe veya bir yemeğe falan davet et, orada muhabetti ilerlet.

üsttekinin de dediği gibi bu karşı cinsler her senle soğuduğunda iki şey meydana gelir ya manit yapmıştır yada seni artık sevmiyor (nedeni birsürü şey olabilir)

o yüzden yitik biri olmaktan vazgeç ve yeni bir gız bul.

Ayrıca biraz tawsiye verim alfa erkek rolü oyna. mesela sevmediğin kızlar seni gıcık edecek şekilde konuşursa onları sustur ve domine et. Gıcık gızlar dışında diğerlerini etkiler. (NOT: gıcık gızları senin gız arkadaşın tanımamalı yada nefret ettiği olmalı yoksa sıkıntı çıkar.)
Kendim haricinde bir kişi olamam ki ben bi kızı peşimden köpek gibi koşturamam tabiatıma aykırı. @Evil Belief doğru değil mi hocam?

buroxit

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
Terkedilmiş İsmetpaşa Mah. Bayrampaşa / İstanbul
İsim
Bahtiyar Sözkesen
Instagram
instagram.com/profiles/buroxit
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199031367267
Kendim haricinde bir kişi olamam ki ben bi kızı peşimden köpek gibi koşturamam tabiatıma aykırı. @Evil Belief doğru değil mi hocam?
bende sana kopek gibi koş demiyorum ki gızlara. Gizlarla hiç konuşma istersen. Ama etkilemek istersen bu taktiği kullan.

bende hiç gızlarla konuşmuyorum hatta gızlardan banane yesinler birbirlerini kendi işlerime odaklanacam.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ

StarWars

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Ural
İlgilendiği Kategoriler
Sadece yazıyla olmaz. O kıza bir günde en az 10 kişi yazıyordur, senin fark yaratman lazım. Reelde güzel bir etkinliğe veya bir yemeğe falan davet et, orada muhabbeti ilerlet.
Farklılık olarak haftaya saat tam 00 da doğum gününü kutlucam bu farklı bir şey hissettirir mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlgilenmediğini biliyorum ama hiç bırakmakta istemiyom ki :(

StarWars

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Ural
İlgilendiği Kategoriler
Çok klişe hocam. Şimdiye kadarki kız arkadaşlarım hiç sevmiyorlardı bu taktiği ama belki seninki sever bilemiyorum.
Yaş küçük biraz şu ana kadar da hiç olmadı bilmiyorum işte. Neyse bakacağız artık herhalde düm düz yürürüm söylerim olursa olur olmazsa preworkout masrafından kurtulurum :D

Rulep

80+ Gold
Yol kapalı hocam siz en iyis rotayı yeniden hesaplayın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,218
Üyeler
157,497
Son üye
azizdindar