Neler Yeni

Kızdan nasıl insta istiyeyim

RONALDINHO

80+ Silver
Merhaba yaşınız neydi? Profilde epey küçük duruyorsunuz.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,430
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
ragnar oğlu tarkan
bak şimdi kardeşim bu taktiği herkes vermez burada aramızda. şimdi instadan 2-3 komik video ayarlıyorsun kaydediyorsun kızın yanına oturman lazım sabah daha iyi olur videoyu izleyip gülüyorsun sonra kıza sanki tanışıyormuşsunuz gibi şuna baksana ya gibisinden bir cümle kuruyorsun kız bakıp gülerse oh mis mizah uyumu vs güzel gülmeyip hıı falan yaparsa geçmiş olsun. güldü diyelim sonra video hakkında kısa bir muhabbet çeviriyorsun sonra indi cart curt okul çıkışıda otobüste kızın yanına gittinmi oldu bitti maşallah 1 haftada flört cart curt düğüne çağırırsın.

Merhabalar otobuste gordugum bi kiz var, bi kaç kere bakıştık normalce ben instagramını istemek istiyorum yarın durağına kadar onunla gidicem aynı okulda olmadığımız için indiğinde isticem ama aklımda sıkıntılar var. Kız niye derse ne derim , kızın sevgilisi varsa ne diyebilirim tecrübeleri olan arkadaşlar yazabilir mi 😀
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgi : kızla aynı otobüse biniyoruz , farklı okullara gidiyoruz
Onunla aynı durakta in. Herkesin seni linç etmeyeceği sakin ve sessiz bir yerde de ki afedersiniz. Kusura bakmayın size bi çikolata bir şey vermek isterdim ama tanımadığınız birinden almazsınız diye düşünüyorum. O yüzden sizin gibi iyi ve efendi bir kızı tanıyıp öyle çikolata ısmarlamak istiyorum Tabiri caizse insta alabilir miyim hafifte sırıt. Dişlerin beyaz olsun %80 şanslı olursun :))))))))))))) Yap bunu

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
764
İsim
Mehmet
Son durum nedir ??

aakif

80+ Bronze
aga git tanış sonra iste bu kadar zor değil beğendiyse kesişiyosanız verir zaten

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
644
İsim
Muhammet Yazıcı
Onunla aynı durakta in. Herkesin seni linç etmeyeceği sakin ve sessiz bir yerde de ki afedersiniz. Kusura bakmayın size bi çikolata bir şey vermek isterdim ama tanımadığınız birinden almazsınız diye düşünüyorum. O yüzden sizin gibi iyi ve efendi bir kızı tanıyıp öyle çikolata ısmarlamak istiyorum Tabiri caizse insta alabilir miyim hafifte sırıt. Dişlerin beyaz olsun %80 şanslı olursun :))))))))))))) Yap bunu
Hocam aynı durakta indikte bizden (arkadaşım ve ben) kaynaklı çok saçma olay oldu isteyemedim başka bir zaman bekliyorum

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,066
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
taciz ediyor diye bağırırsa ne diyeceksin onuda düşün

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR