Neler Yeni

Kızla arkadaşlığım daha da iyiye gider mi?

Kara*

80+ Silver
Hocam aslında ilk defa kafa dengi biriyle tanıştım. Şuan sadece sanal arkadaşız. İleriki günlerde ne olur bilemiyorum. Kız da böyle makyajlı biri hiç değil. Samimi duruyor ama görücez.
Eheheh ne kafa dengi huyu huyuma ne karakterli şeyli baba kızlar gördüm içlerini gördüğüm zaman kusasım geldi gizli kaşarcıklar :).

Hocam aslında ilk defa kafa dengi biriyle tanıştım. Şuan sadece sanal arkadaşız. İleriki günlerde ne olur bilemiyorum. Kız da böyle makyajlı biri hiç değil. Samimi duruyor ama görücez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kız da aynı bizim okuldaki sevdiğim rehber hocası gibi samimi. O rehber hocası da çok mükemmel melek gibi bir kadındı.
Bu arada yaşım 19. Kızla aynı yaştayız.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,953
İsim
tümen dağ
engelle

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Musa ÖZ
Dün akşam sanaldan bir kızla tanıştım. Discord'da konuşmaya başladık. Birbirimizle dertleştik, yaklaşık dün 2.5 saat konuştuk. Bide bugün 3 saat konuştuk. Aslında kendisiyle birçok ortak yönümüz var. Kendisi bir agnostik ve ben de bir müslümanım (sözde değil). Yani aramızda hiçbir problem de çıkmadı kendisiyle aynı dinde olmamamıza rağmen. Kız troll de çıkmadı Allah'tan, kendisi fotosunu attı. İkimiz aynı şehirde yaşamıyoruz bu arada. Dediğim gibi bu kızla benim ileriki günlerde, haftalarda arkadaşlığım daha da iyiye gider mi sizce? Yani ilk defa benle kafa dengi biriyle tanıştım sonuçta. Kendisinin de benim gibi hayatı var. Benim gibi sessiz sakin biri. Ki bunu da kendini gösterdi bana zaten.
İlk tanışılan kızla her zaman 4 5 saat konuşulur, aşırı ortak yön var sanılır, sanal olduğu için 2 ay sonra falan konuşacak konu kalmaz, ilişki dağılır. Çok kez şahit oldum bu duruma ama umarım mutlu olursunuz hocam

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Sanaldan olmaz be aga. Sadece ortak noktanız olduğunuzu sanıyorsunuz ki doğru söylediği ne malum. Dışarı çık gerçek arkadaşlar edin.

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,533
İsim
umt
Discord
umt#4257
Dün akşam sanaldan bir kızla tanıştım. Discord'da konuşmaya başladık. Birbirimizle dertleştik, yaklaşık dün 2.5 saat konuştuk. Bide bugün 3 saat konuştuk. Aslında kendisiyle birçok ortak yönümüz var. Kendisi bir agnostik ve ben de bir müslümanım (sözde değil). Yani aramızda hiçbir problem de çıkmadı kendisiyle aynı dinde olmamamıza rağmen. Kız troll de çıkmadı Allah'tan, kendisi fotosunu attı. İkimiz aynı şehirde yaşamıyoruz bu arada. Dediğim gibi bu kızla benim ileriki günlerde, haftalarda arkadaşlığım daha da iyiye gider mi sizce? Yani ilk defa benle kafa dengi biriyle tanıştım sonuçta. Kendisinin de benim gibi hayatı var. Benim gibi sessiz sakin biri. Ki bunu da kendini gösterdi bana zaten.
dogal halinle devam et hayirlisi neyse o olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,600
Üyeler
152,702
Son üye
tarhanazad21
Top Bottom