Neler Yeni

Kızlarla Nasıl İletişim Kurulur?

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Ins olur .d ama bu zamana kadar hic kari kiz ayaginda dolasmadim yasim 16 oldu hic sevgilim olmadi nasil bir sey fazla bilmem beyler anlatirmisiniz kiz bana seni seviyorum dese ben mal gibi ortada kalirim konusamam heyecandan
Kardeşm aranız samimiyse sevgili ayakları yapmaya çalışma hiç bence. Yüz yüze faaliyetler yapmaya çalış işte ne bilim ehliyetin yoktur belki ama arabayla dolaşın manzaraya çıkın abur cubur alın kıza ilk başlarda para ödetnemeye çalış :d işte hayvanat bahçesine falan gidin arkadaşmış gibi takılın zaten seninle güzel vakit geçirirse sana karşı bişeyler hissetmeye başlar. Eğer ben gelmek istemiyom falan derse yapacak bişey yok boşa açılma hiç :D

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,555
İsim
Samet Kaya
Zaten yakın olduğumuz için sormamın çok anlamı yok gibi. Hayatındaki çoğu şeyi biliyorum.
bak aga olayı anlatıyorum pijj erkek tabiri varya kızları güldüren ama ya pis seni tarzında güldüren o erkek olucaksın arada iltifat atıcan arada laf sokucan tamam mı sonra mesel abluşumaqki çin güzel bir bahane bulup buluşucaksın ayrılırken sarılıcaksın işleri ağırdan da olsa yavaşça sevgili boyutuna taşıyıcaksın reis. Olay zaten kendiliğinden gelişiyor bundan sonra kız ters tepmezse. Ben bu taktikle %100 başarı oranı sağladım ama sevdiğim kız adam değilmiş :/

adidas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
594
İsim
Berke Kırmızı
Herkese selam dostlar, sorum yukarıdaki gibi. Birinden hoşlanıyorum ve onunla konuşmak için muhabbet açmak istiyorum fakat konuşacak konu bulamıyorum. Öyle boş boş konuşup da hem sıkmak istemiyorum hem de boş adam izlenimi bırakmak istemiyorum. Sizce ne yapmalıyım? Teşekkürler...
Playboy @5x_d4emon taktiklerinizi bizimle paylaşır mısınız efendim?
Ne konuştuğun değil nasıl konuştuğun önemli kıza bomboş bir konu da anlatsan ancak gözlerinle güzel iletişim kurup ses tonunu ayarlarsan kız sever

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,643
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Sen benim kadınımsin de.
Saka bir yana kendin ol. Çok kasma.

4101995

80+ Gold
En İyi Cevap
24
Herkese selam dostlar, sorum yukarıdaki gibi. Birinden hoşlanıyorum ve onunla konuşmak için muhabbet açmak istiyorum fakat konuşacak konu bulamıyorum. Öyle boş boş konuşup da hem sıkmak istemiyorum hem de boş adam izlenimi bırakmak istemiyorum. Sizce ne yapmalıyım? Teşekkürler...
Yine benimle pek alakası yok ama genelde iyi başarmış biri olarak bir şey söylemek istiyorum, konuştuğun kişinin biraz olsun zeki olması önemli, insan olarak değerlendir karşındakini, onunla konuşurken utanıyorsan utanma (insan olarak değerlendirmenin sonucu bu) ve yaptığın şeylerin bir dengesi olsun;

Sürekli kendinden bahsetme mesela, onun hakkında bir şeyler öğrenmen işine yarayabilir, ayrıca onun da senden rahatsız olmasına sebep olacak hareketler yapma, göz teması da önemli tabii ki. Biraz daha onun üzerinden hareket et. Zaten ilk kriterlerden olan ”zeki olmak” kısmını doğruluyorsa zamanla iyi bir sohbetiniz olacaktır. Ayrıca senin karakterinin de iyi olması gerekiyor.

atachu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
ata erdem
Öncelikle kızın hobisini öğren yada evcil hayvanı varmı kedisi/köpeği/kuş'u gibi ve konuyu ordan aç mesela kedisi varsa de işte bakımı zormu belki bende sahiplenirim felan de sonra muhabbet kendiliğinden gelir ve uzar ;) (Diğer beyler siz'de deniye bilirsiniz)
reis santiagoyu öyle mi tavladın
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada kızlar gerçek dğeil ki arkadaşlar ne saçmalıyorsunuz siz ? boş konu

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Öncelikle görmediğim için özür diliyor, playboy kelimesinden hoşlanmadığımı belirtmek isterim. Çünkü ben çok eşli değil tek eşliyim.

Ardından konuya gelecek olursak hikayesine yanıt verip kanka demeden yakın arkadaş gibi davranın, 3 gün sonra mesaj gitmiyor İnstagram'dan diye telefon numarasını alın. Gerisi sizde Allah'a emanet.

-RutHleSs-

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Öncelikle görmediğim için özür diliyor, playboy kelimesinden hoşlanmadığımı belirtmek isterim. Çünkü ben çok eşli değil tek eşliyim.

Ardından konuya gelecek olursak hikayesine yanıt verip kanka demeden yakın arkadaş gibi davranın, 3 gün sonra mesaj gitmiyor İnstagram'dan diye telefon numarasını alın. Gerisi sizde Allah'a emanet.
Şaka maksatlı olarak Playboy demiştim, özür dilerim. Teşekkür ederim, yeterince taktik topladım😍🥰😈

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,643
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç