Neler Yeni

Kızlarla Nasıl İletişim Kurulur?

Vartex

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,766
İsim
Mehmet

Vartex

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,766
İsim
Mehmet

xragu

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,311
İsim
Fenasi Kerim durmaz
Bir şey olursa özelden ulaş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kızı kendine aşık edemezsin o sana aşık olur ;)
Ins olur .d ama bu zamana kadar hic kari kiz ayaginda dolasmadim yasim 16 oldu hic sevgilim olmadi nasil bir sey fazla bilmem beyler anlatirmisiniz kiz bana seni seviyorum dese ben mal gibi ortada kalirim konusamam heyecandan

Vartex

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,766
İsim
Mehmet
Ins olur .d ama bu zamana kadar hic kari kiz ayaginda dolasmadim yasim 16 oldu hic sevgilim olmadi nasil bir sey fazla bilmem beyler anlatirmisiniz kiz bana seni seviyorum dese ben mal gibi ortada kalirim konusamam heyecandan
Hocam bende 16 yaşındayım ama sevgilim olmadı dediğin gibi (kiz bana seni seviyorum dese ben mal gibi ortada kalirim) aynı şey için benim içinde geçerli

xragu

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,311
İsim
Fenasi Kerim durmaz
Arkadaslarim okulda 1 saatte bir araba degistirir gibi kiz degistiriyolar anlamadim .d sevmek gecicidir ama sevda kalicidir .d
Hocam bende 16 yaşındayım ama sevgilim olmadı dediğin gibi (kiz bana seni seviyorum dese ben mal gibi ortada kalirim) aynı şey için benim içinde geçerli

Vartex

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,766
İsim
Mehmet

Sternog

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,982
İsim
Orçun Kaynar
Herkese selam dostlar, sorum yukarıdaki gibi. Birinden hoşlanıyorum ve onunla konuşmak için muhabbet açmak istiyorum fakat konuşacak konu bulamıyorum. Öyle boş boş konuşup da hem sıkmak istemiyorum hem de boş adam izlenimi bırakmak istemiyorum. Sizce ne yapmalıyım? Teşekkürler...
Playboy @5x_d4emon taktiklerinizi bizimle paylaşır mısınız efendim?
limon at

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Herkese selam dostlar, sorum yukarıdaki gibi. Birinden hoşlanıyorum ve onunla konuşmak için muhabbet açmak istiyorum fakat konuşacak konu bulamıyorum. Öyle boş boş konuşup da hem sıkmak istemiyorum hem de boş adam izlenimi bırakmak istemiyorum. Sizce ne yapmalıyım? Teşekkürler...
Playboy @5x_d4emon taktiklerinizi bizimle paylaşır mısınız efendim?
seviyorsan yanına git söyle reddederse önümüzdeki maçlara bakarız artık.

Top Bottom