Neler Yeni

🔥İndirim Klasse MPC 630TL NAYSLA 535TL

BlackFr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mehmet
Daha önce speed denememiş sadece control kullanmış ve ona alışmış arkadaşlara cordura tavsiye etmiyorum.

iso43

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
iso43
Dün aqua control 2 sipariş etmiştim henüz kargoya verilmedi acaba iptal edip bunu almalımıyım?

Tahir4241

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Tahir Altay
İnsanlar fiyatını eleştirmişte o yüzden dedim. Fiyatı bile yanlış demişim o kadar yani. Şu an öyle bir devirdeyiz ki bir şey alasın varsa al gitsin. Birikimde TL de tutma gibi.
Kanka paranın değeri yok onu herkes biliyor hem fikirsiz ama boş pahalı yani 650 lira bir yemeğe gidiyor diye o zaman ben de gidip bir tane hdmı kablosuna 650 TL vereyim o zaman. Kimsenin neye harcadığı beni ilgilendirmiyor ama senin mesajına yazdım bunu yanlış anlama

mortemeyn

80+ Bronze
Kanka paranın değeri yok onu herkes biliyor hem fikirsiz ama boş pahalı yani 650 lira bir yemeğe gidiyor diye o zaman ben de gidip bir tane hdmı kablosuna 650 TL vereyim o zaman. Kimsenin neye harcadığı beni ilgilendirmiyor ama senin mesajına yazdım bunu yanlış anlama
650 liraya HDMI kablosu da alınabilir bu da çok normal çünkü dövize göre bakacaksın kaç dolar yapıyor?

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,164
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Hocam profesyonel oyuncuların sponsor ürünleri dışında büyük mousepad kullandığını görmedim bence yanlış
Profesyoneller ne yapıyor dikkat etmedim pek. Demek istediğim 400 tl lik steelseries var diyelim bu neden ona göre yine daha pahalı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hacim bu is bir hastalik klavye mouse. Bulasan cikamiyor deli para verip en degisiklerinden koleksiyon yapmaya basliyor cok mantik aramamak lazim zevkine aliniyor zaten :)
NISNUVSSIWBWYYSBJAVSJS
Anladım hocam sorun yok o zaman . Kolay gelsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu fiyata mousepad alanlara lafım yok zaten ,kalitelisi olsun diye gidip 4-5 kat fazlasını verdiğim ürünler oluyor ,anlayabiliyorum . Ama elimdeki mouse bu kadar para etmeyince aklıma yatmamıştı onu sordum.

Son düzenleme:
Top Bottom