Neler Yeni

Klavye konusunda kararsız kaldım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
YUNUS AYDIN
Bütçe
700

mouse

Merhabalar;

Yukarıda ki 2 klavye arasında kaldım bilek destekli olması benim için önemli ama mekanik isteyip istemediğimden emin değilim memran klavye kullanıyorum şuan ve sesinden memnunum ama kırıldığı için değiştirmek istiyorum. Razer bi kulaklık aldığım için razer mouse ve kalvye ile set yapmakta istiyorum ama emin de değilim markacılık yapıp daha performanslı bişeyi kaçırmak istemiyorum. Aradığım özellik bilek desteği ve su geçirmez gibi yada kolay temizlenebilir olması, yardımlarınız için şimdiden teşekürler.
700 lira üstüne çıkamam bu arada klavye için mouse da 300 lira.

burak9956

80+ Bronze

mouse

Merhabalar;

Yukarıda ki 2 klavye arasında kaldım bilek destekli olması benim için önemli ama mekanik isteyip istemediğimden emin değilim memran klavye kullanıyorum şuan ve sesinden memnunum ama kırıldığı için değiştirmek istiyorum. Razer bi kulaklık aldığım için razer mouse ve kalvye ile set yapmakta istiyorum ama emin de değilim markacılık yapıp daha performanslı bişeyi kaçırmak istemiyorum. Aradığım özellik bilek desteği ve su geçirmez gibi yada kolay temizlenebilir olması, yardımlarınız için şimdiden teşekürler.
Bende klavye bakıyorum bu aralar ve çok kararsızım klavye tavsiyesi yapamayacağım ama bilgilendirmek istiyorum, gamepower ogreye hiç bulaşma derim. Bu fiyata görünüşü ve deri bilekliği iyi bir artı fakat kronik sorunları var. Çoğu kullanıcısı tuş algılamama çift basma gibi şikayetlerden muzdarip. Razer ornata ise kaliteli bir cihaz yalnız ben 600tl membran bir klavyeye vermem aynı fiyata redragon'un mekanikleri var. Sen rgb senkronizasyonu için almak istiyorsun ama ben ledleri sabit renk kullanan biri olarak gerekli olduğunu düşünmüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
YUNUS AYDIN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
RGB senkronu için değil de aynı marka çevre birimleri kullanmka istiyorum. Örnek bi klavye yollayabilirmisin.

• Beğen
Reaksiyonlar: buba

flare

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
ted
İlgilendiği Kategoriler
Araba

mouse

Merhabalar;

gamakay klavyeler çok iyi oluyor çoğunun switchi de değişebiliyor istediğin gibi özelleştirebiliyorsun klavyeyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
painkiller - ağrı kesici - ızdırap dindirici
Ornata Chroma V2 kullanıyorum. Çok da memnunum açıkçası. Bilek desteğinin yumuşak olması çok güzel bir şeymiş onu anladım. Tek brğenmediğim bilek desteğinin. Alt kısmında hafif sertlik var o başlarda rahatsız edebiliyor. Ayrıca Synapse 3 desteği ile ışıklandırma seçenekleri ve profilleri baya fazla.

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,581
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx

mouse

Merhabalar;

Su akşamki ekipman indirimleri videosunu bekle bence. Saat6 da itopyada çıkacak eger güzel razer mouse ve klavye çıkarsa alırsın. Nasıllar ama bilmiyorum sadece öneri ona bakarsınız

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
YUNUS AYDIN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Su akşamki ekipman indirimleri videosunu bekle bence. Saat6 da itopyada çıkacak eger güzel razer mouse ve klavye çıkarsa alırsın. Nasıllar ama bilmiyorum sadece öneri ona bakarsınız
Eyvallah beklemedeyim ozaman, belki bizede bişi düşer.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ornata Chroma V2 kullanıyorum. Çok da memnunum açıkçası. Bilek desteğinin yumuşak olması çok güzel bir şeymiş onu anladım. Tek brğenmediğim bilek desteğinin. Alt kısmında hafif sertlik var o başlarda rahatsız edebiliyor. Ayrıca Synapse 3 desteği ile ışıklandırma seçenekleri ve profilleri baya fazla.
Bende membran kullanıyorum a4 ün bi klavyesinin ve bilek destek yeri kırıldı ondan değiştirmek istiyorum. Deneyimini paylaştıgın için teşekür ederim.

Top Bottom