Neler Yeni

klavye ve mouse kitlenmesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
SAMET CAN
bilgisayarım oyun oynarken klavye ve mouse kitleniyor yani oyun devam ederken klavye ve mouse işlenmiyor çıkarp taksamda düzeliyor tek çare yeniden başlatmak oluyor bazen ise mouse gidiyor klavye çalışıyor. bazende kasanın önündeki soketlere takıyorum çalışıyor ama bir süre sonra yine aynısı oluyor. bilgisayara format attım ama çözüm olmadı sadece oyun oynarken değil masaüstündede oluyor. intenette araştırdıklarımı denedim yine olmadı lütfen yardımcı olurmusunuz.

Ekran Kartı: ATI Mobility Radeon HD 4850 1gb
İşlemci: Intel(R) Core(TM) i3-2120 CPU @ 3.30GHz
Anakart Gigabyte h61m ds2
Ram: 4X2 8gb
Windows 10 pro kullanıyorum etkinleştirilmiş

cznCaYLaK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mert AKSU
bilgisayarım oyun oynarken klavye ve mouse kitleniyor yani oyun devam ederken klavye ve mouse işlenmiyor çıkarp taksamda düzeliyor tek çare yeniden başlatmak oluyor bazen ise mouse gidiyor klavye çalışıyor. bazende kasanın önündeki soketlere takıyorum çalışıyor ama bir süre sonra yine aynısı oluyor. bilgisayara format attım ama çözüm olmadı sadece oyun oynarken değil masaüstündede oluyor. intenette araştırdıklarımı denedim yine olmadı lütfen yardımcı olurmusunuz.

Ekran Kartı: ATI Mobility Radeon HD 4850 1gb
İşlemci: Intel(R) Core(TM) i3-2120 CPU @ 3.30GHz
Anakart Gigabyte h61m ds2
Ram: 4X2 8gb
Windows 10 pro kullanıyorum etkinleştirilmiş
Aynı sorunu ben de yaşıyorum umarım çözülür.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
SAMET CAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı sorunu ben de yaşıyorum umarım çözülür.
Sorunun tamamen mousemle alakalı olduğunu çözmüş bulunmaktayım mouse kablom kısa devre veya temassızlık yaptığı için artık kısa devremi temassızlıkmı bilmiyorum ama kablolarıyla oynadığım zaman gidiyordu yerini bulup kesip ek yaptım şuanlık hiç bir şey yok normal kullanıma devam ediyorum. Seninde ya klavyenden yada mousenden olabilir. Bunu anlamak için klavye ve mousenin usb girişlerini ayrı yerlere tak aynı yere takma. ben dediğimi yaptım sadece mouse gidiyordu klavyem çalışıyordu. yan yana taktığım zaman ise ikiside gidiyordu. dediğimi yaparsan sorunu büyük ihtimal çözersin. iyi günler.

Top Bottom