Neler Yeni

Klavyede bazı tuş kombinasyonları yer değiştirmiş

mons

80+
Merhabalar sorun bugün olmaya başladı klavyedeki bazı tuş kombinasyonları yer değiştirmiş mesela . Altgr gibi tuşları yön tuşu olarak algılıyor ama onun dışında tüm tuşlar düzgün klavye dili Türkçe yani başka bir dil felanda değil bir kaç saatir sorunun çözümü için yol arıyorum ama bulamadım . Alt gr ve yanındaki tuşlar yön tuşu ile değişmiş ve alt gr q kombinasyonları ilede @ işaretini Felan yapamıyorum bu sorun neyden kaynaklanıyor yardımcı olursanız sevinirim

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Erdoğan Aktaş
Merhabalar sorun bugün olmaya başladı klavyedeki bazı tuş kombinasyonları yer değiştirmiş mesela . Altgr gibi tuşları yön tuşu olarak algılıyor ama onun dışında tüm tuşlar düzgün klavye dili Türkçe yani başka bir dil felanda değil bir kaç saatir sorunun çözümü için yol arıyorum ama bulamadım . Alt gr ve yanındaki tuşlar yön tuşu ile değişmiş ve alt gr q kombinasyonları ilede @ işaretini Felan yapamıyorum bu sorun neyden kaynaklanıyor yardımcı olursanız sevinirim
sorunu buldunuz mu bende f5 alt tab esc felan çalışmıyor 5 yok i harfi yok

iWexlyn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Umut Arsak
Hocam klavyeniz tkl klavye ise fn ve space tuşuna 3 sn kadar basılı tutun. Işıklar yönüp sönünce resetlenmiş olacak. Düzelir muhtemelen sorun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,875
Üyeler
156,536
Son üye
wandam
Top Bottom