Neler Yeni

Öneri klavyeler takas edilir mi (blic t60/gamepower warlock)

Rélf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yağız Yıldız
su her yerde gördüğünüz ucuz red switch beyaz klavyeye sahibim (blic t60 rainbow) satmayı düsünüyordum bir tane adam gamepower warlock blue switch ile takas etmek istedi herhangi bir sorun olmadıgını söyledi sizce mantıklı bi durum mu o klavyenın sıfırı ortalama 1300 1500 TL arası bu 600 700 TL arasında. Bu arada o klavyenın cok kronık problemlerı oldugunu söylüyorlar dogru mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Arnold Ciwardagexer
su her yerde gördüğünüz ucuz red switch beyaz klavyeye sahibim (blic t60 rainbow) satmayı düsünüyordum bir tane adam gamepower warlock blue switch ile takas etmek istedi herhangi bir sorun olmadıgını söyledi sizce mantıklı bi durum mu o klavyenın sıfırı ortalama 1300 1500 TL arası bu 600 700 TL arasında. Bu arada o klavyenın cok kronık problemlerı oldugunu söylüyorlar dogru mu?
Hocam ne sizinki ne de adamınki iyi bir klavye. Satıp elden çıkarın ve daha iyisini alın. 1k civarına çok daha kaliteli klavyeler bulunmakta.

ByDolph

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Yunus Kocabay
Bir sıkıntısı vardır yapma.

Rélf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yağız Yıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İkisi de çöpten beter hocam.
hemen hemen öyle hocam ben de bunu satıp adam akıllı bi klavye almayı düsünüyordum simdi adam daha pahalı bi klavyeyi takasa sürdügü icin takas edip bunu satıcagıma onu satarım seyine girdim de bilmiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Arnold Ciwardagexer
hemen hemen öyle hocam ben de bunu satıp adam akıllı bi klavye almayı düsünüyordum simdi adam daha pahalı bi klavyeyi takasa sürdügü icin takas edip bunu satıcagıma onu satarım seyine girdim de bilmiyorum
Yani ikisini de gördüğünüz sıfır fiyatına satamazsınız kolay kolay. Eğer elinizdeki klavye rgb bir modelse daha çabuk gider. Onun haricinde Warlock'un bir sıkıntısı yoksa takas edip onu satın ama adam neden sizle onu takas etsin diye düşünmüyor değilim.

Rélf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yağız Yıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani ikisini de gördüğünüz sıfır fiyatına satamazsınız kolay kolay. Eğer elinizdeki klavye rgb bir modelse daha çabuk gider. Onun haricinde Warlock'un bir sıkıntısı yoksa takas edip onu satın ama adam neden sizle onu takas etsin diye düşünmüyor değilim.
bir takım oyunlar dönüyor gibi bakalım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,333
Üyeler
143,521
Son üye
kanarya120
Top Bottom